Skip to content
Menu

Interower

Interower
Romana Horoszkiewicza 2A,
45-301
Opole

Opis

Serwis Interower to renomowany punkt serwisowy, który oferuje kompleksową opiekę nad rowerami. W swojej bogatej ofercie posiada różnorodne usługi, począwszy od prostych przeglądów aż po zaawansowane aktualizacje i naprawy podzespołów.

Klienci mogą liczyć na fachowe porady dotyczące obsługi swojego sprzętu, a także przegląd połączeń elektrycznych oraz serwis napędu i wymianę elementów. W ramach przeglądu podstawowego zapewniane jest centrowanie kół, czyszczenie napędu oraz całego roweru, a także serwis suportu i piast.

Dodatkowo, serwis Interower specjalizuje się w regulacji hamulców hydraulicznych, dokręcaniu połączeń śrubowych oraz kasowaniu ewentualnych luzów. Profesjonalna obsługa obejmuje także regulację sterów, przerzutek i hamulców, a także kontrolę piast, zawieszenia i łożysk kierownicy pod kątem luzów oraz kasację tych luzów.

Serwis dba również o stan techniczny kół, oferując kontrolę ciśnienia i pompowanie oraz smarowanie łańcucha od punktu do punktu.

Godziny otwarcia serwisu Interower to od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00–18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Dzięki profesjonalnej obsłudze i szerokiemu zakresowi usług, Interower to miejsce, które zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników jazdy na dwóch kółkach.

Adres: 

Interower
Romana Horoszkiewicza 2A
Opole
45-301

Dane kontaktowe: 

Interower
774553879

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie