Skip to content
Menu

Sak opony

Sak opony
Strzelecka 4A,
45-525
Opole

Opis

Serwis opon Sak Opony to profesjonalne przedsięwzięcie, które specjalizuje się w obsłudze opon, felg oraz usługach warsztatowo-serwisowych dla motoryzacji. Z bogatym doświadczeniem sięgającym lat siedemdziesiątych, firma oferuje kompleksowe usługi dla swoich klientów.

Wiodącą działalnością serwisu są opony do samochodów osobowych, dostawczych, 4×4, samochodów ciężarowych, motocykli, a także opony przemysłowe do maszyn i urządzeń specjalistycznych, opony rolnicze oraz gąsienice z opaskami. Dodatkowo, Sak Opony dostarcza felgi stalowe i aluminiowe do różnych rodzajów pojazdów, wraz z akcesoriami montażowymi.

Serwis zapewnia kompleksową obsługę w zakresie serwisu opon i kół, obejmującą także przechowywanie opon. Ponadto, warsztat mechaniczny specjalizuje się w obsłudze układu hamulcowego, naprawach zawieszenia, układu kierowniczego i napędowego, serwisie olejowym, a także innych naprawach mechanicznych.

Serwis Sak Opony jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00 oraz w soboty od 8:00 do 13:00, zapewniając szeroki zakres usług dla swoich klientów w dogodnych dla nich godzinach.

Adres: 

Sak opony
Strzelecka 4A
Opole
45-525

Dane kontaktowe: 

Sak opony
774530041
77 454 38 81

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie