Skip to content
Menu

First Stop Latex Serwis

First Stop Latex Serwis
Krapkowicka 18,
45-772
Opole

Opis

Latex Serwis to uznany punkt obsługi opon, który sięga swoją historią aż do roku 1958, kiedy to powstał pierwszy serwis oponiarski pod tą marką w Opolu. Serwis obsługuje różnego rodzaju pojazdy, w tym auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, a także maszyny rolnicze i przemysłowe. Dla wygody klientów, dostępny jest również 24-godzinny mobilny serwis opon ciężarowych i rolniczych.

W Latex Serwis zapewniana jest profesjonalna pomoc oraz szeroki wybór produktów, który poparty jest wieloletnim doświadczeniem. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz kompleksową obsługę w zakresie doboru i sprzedaży opon. Dodatkowo, serwis oferuje szereg usług wulkanizacyjnych, w tym wymianę opon z wyważeniem, naprawę opon, test drogowy kół oraz przechowywanie opon i kół.

Ponadto, Latex Serwis specjalizuje się w obsłudze opon ciężarowych, przemysłowych i rolniczych, oferując pełen serwis ogumienia w maszynach przemysłowych oraz ciągnikach rolniczych. Usługi obejmują również profesjonalne naprawy opon na gorąco, regenerację felg, prostowanie i spawanie felg aluminiowych, a także kompleksową regenerację felg stalowych i aluminiowych.

Serwis dodatkowo oferuje usługi z zakresu mechaniki samochodowej, w tym pełny serwis i naprawę układów klimatyzacji, geometrię kół 3D, dynamiczną wymianę oleju w automatycznych skrzyniach biegów, bieżącą obsługę serwisową pojazdów, diagnostykę i naprawę usterek.

Latex Serwis jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 18:00 oraz w soboty od 08:00 do 14:00.

Adres: 

First Stop Latex Serwis
Krapkowicka 18
Opole
45-772

Dane kontaktowe: 

First Stop Latex Serwis
774748089

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie