Skip to content
Menu

STANLES

STANLES
Sieroca 21,
85-113
Bydgoszcz

Opis

Serwis rowerowy STANLES to profesjonalne miejsce, które zapewnia kompleksową opiekę nad rowerami, zarówno tymi objętymi gwarancją, jak i tymi wymagającymi naprawy pogwarancyjnej. Specjalizując się w naprawach, przeglądach oraz serwisowaniu rowerów, firma zapewnia klientom wysoką jakość świadczonych usług.

Klienci mogą skorzystać z możliwości zgłoszenia naprawy roweru telefonicznie, po czym w uzgodnionym terminie specjaliści STANLES zabiorą rower do serwisu, gdzie zostanie dokładnie zdiagnozowany i naprawiony.

Oprócz usług serwisowych, STANLES oferuje także sprzedaż rowerów, części i akcesoriów, dając klientom możliwość zakupu wysokiej jakości sprzętu rowerowego. Istnieje również opcja złożenia indywidualnego zamówienia na rower lub części innych producentów w cenach katalogowych.

Dodatkowo, dla wygody klientów, STANLES udostępnia przechowalnię rowerów, zapewniając tym samym bezpieczne i wygodne miejsce na przechowywanie rowerów w przypadku konieczności ich pozostawienia na dłuższy czas.

Dzięki profesjonalnemu podejściu i bogatej ofercie usług i produktów, STANLES to miejsce, które cieszy się zaufaniem klientów poszukujących kompleksowej opieki nad swoimi rowerami oraz wysokiej jakości sprzętu rowerowego.

Adres: 

STANLES
Sieroca 21
Bydgoszcz
85-113

Dane kontaktowe: 

STANLES
525820267

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie