Skip to content
Menu

Bikeboys

Bikeboys
Józefa Sułkowskiego 48,
85-642
Bydgoszcz

Opis

Serwis rowerowy Bikeboys oferuje kompleksową opiekę nad rowerami, świadcząc szeroki zakres usług serwisowych dla rowerzystów. Specjalizując się w przeglądach regulacyjnych oraz kompleksowych naprawach, Bikeboys zapewniają rowerom odpowiednie przygotowanie zarówno do codziennej jazdy, jak i wymagających wypraw czy zawodów.

Zespół Bikeboys posiada ekspertyzę w serwisowaniu amortyzatorów renomowanych marek, takich jak Rock Shox, FOX, Manitou, Marzocchi, Suntour oraz Rst. Ponadto, firma zajmuję się serwisowaniem hamulców tarczowych firm takich jak Avid, Hayes, Formula, Magura, Shimano, zapewniając ich skuteczną i bezpieczną pracę.

Bikeboys oferują również możliwość składania rowerów na zamówienie, dostosowując je do indywidualnych preferencji i potrzeb klientów. Dodatkowo, wykonują centrowanie kół zarówno rowerowych, jak i motocyklowych, zapewniając stabilność i płynność jazdy. Regulacja przerzutek i hamulców to kolejne usługi, które kompleksowo wykonują, dbając o precyzję i sprawność działania każdego detalu roweru.

Adres: 

Bikeboys
Józefa Sułkowskiego 48
Bydgoszcz
85-642

Dane kontaktowe: 

Bikeboys
523400555

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie