Skip to content
Menu

Amorto garage

Amorto garage
Gdańska 52,
85-021
Bydgoszcz

Opis

Serwis rowerowy Amorto Garage to miejsce, które od kilku lat specjalizuje się w mechanice rowerowej, ze szczególnym naciskiem na serwis amortyzatorów rowerowych. Dążąc do zaspokojenia oczekiwań klientów, firma oferuje staranny i kompleksowy serwis amortyzatorów, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług oraz używanych materiałów eksploatacyjnych, takich jak oleje, smary i części zamienne.

Wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt oraz metody serwisowe, zdobyte przez lata doświadczenie pozwala zespołowi Amorto Garage na zapewnienie najwyższego poziomu obsługi. Oferują pełen serwis rowerów, jak również specjalistyczny serwis amortyzatorów przednich (zarówno powietrznych, jak i sprężynowych) oraz amortyzatorów tylnych.

Firma Amorto Garage powstała z pasji do jazdy rowerowej oraz mechaniki i inżynierii zawieszeń, co gwarantuje klientom profesjonalną obsługę, opartą na głębokiej wiedzy i zrozumieniu technologii rowerowej. Dla miłośników rowerów, którzy cenią sobie najwyższą jakość serwisu, Amorto Garage jest pewnym wyborem, który sprosta ich oczekiwaniom.

Adres: 

Amorto garage
Gdańska 52
Bydgoszcz
85-021

Dane kontaktowe: 

Amorto garage
798272533

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie