Skip to content
Menu

Romgum Serwis Ogumienia

Romgum Serwis Ogumienia
Korczyńska 5,
61-351
Poznań

Opis

ROMGUM to renomowany serwis, który oferuje kompleksową obsługę związaną z oponami i felgami, w tym naprawę, prostowanie, wyważanie oraz wulkanizację. Specjaliści z firmy ROMGUM podchodzą do każdej naprawy z najwyższą ostrożnością, zwłaszcza w przypadku kół wyposażonych w czujniki ciśnienia TPMS, które wymagają dodatkowej uwagi. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu, klienci mogą być pewni, że ich pojazdy są w najlepszych rękach.

Po dokonaniu naprawy w ROMGUM, klienci mogą bez obaw ruszać w dalszą drogę, mając pewność solidności i rzetelności serwisu. Dodatkowo, po zmianie kół, klienci nie muszą zabierać ze sobą opon nieużywanych w danym sezonie, ponieważ ROMGUM oferuje również przechowywanie opon. Wolne zestawy mogą poczekać w odpowiednich warunkach do kolejnej wizyty.

ROMGUM dba również o czujniki ciśnienia w kołach TPMS, zapewniając ich właściwe funkcjonowanie i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Godziny otwarcia serwisu ROMGUM to od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00–17:00 oraz w soboty od 08:00 do 14:00. To miejsce, gdzie profesjonalizm, solidność oraz troska o klienta idą w parze, zapewniając spokojną i bezpieczną jazdę każdemu kierowcy.

Adres: 

Romgum Serwis Ogumienia
Korczyńska 5
Poznań
61-351

Dane kontaktowe: 

Romgum Serwis Ogumienia
618 793 754
696 41 99 66

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie