Skip to content
Menu

Skoczek Auto Poznań

Skoczek Auto Mechanika Pojazdowa i Diagnostyka Komputerowa
Napoleońska 6,
61-671
Poznań

Opis

Serwis samochodowy Skoczek Auto to miejsce, gdzie troska o pojazd klienta stoi na pierwszym miejscu. Firma specjalizuje się w szerokim zakresie usług diagnostycznych oraz naprawczych, zapewniając kompleksową opiekę nad pojazdami.

W Skoczek Auto oferuje się kasowanie błędów, diagnostykę różnych systemów samochodowych, takich jak wtryski, systemy bezpieczeństwa (ABS, ESP, SRS itp.), sterowniki silnika, immobilisery, alarmy, klimatyzacja, skrzynie biegów (również automatyczne), magistralę CAN, system Parktronic oraz różnego rodzaju elementy elektryczne w samochodzie, takie jak lusterka czy podgrzewane fotele.

Dodatkowo serwis oferuje standardowe usługi wymiany filtrów, olejów, świec zapłonowych i przewodów, a także zajmuje się naprawami w układzie hamulcowym oraz wydechowym, włączając w to wymianę całych elementów oraz spawanie.

To, co wyróżnia Skoczek Auto spośród innych warsztatów, to szczególna uwaga poświęcana diagnostyce. Dzięki szerokiej ofercie diagnostycznej na urządzeniu AUTOCOM firma jest w stanie szybko i precyzyjnie zlokalizować oraz rozwiązać problemy z pojazdami swoich klientów.

Serwis jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 oraz w soboty od 9:00-14:00. Klientom zapewniona jest elastyczność oraz możliwość skorzystania z usług w dogodnym dla nich czasie.

Adres: 

Skoczek Auto Mechanika Pojazdowa i Diagnostyka Komputerowa
Napoleońska 6
Poznań
61-671

Dane kontaktowe: 

Skoczek Auto Mechanika Pojazdowa i Diagnostyka Komputerowa
726 101 189

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie