Skip to content
Menu

Auto Guma Poznań

Auto Guma
Polanowska 163,
60-434
Poznań

Opis

Serwis opon AUTO GUMA to ceniona firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze opon i felg. Od momentu jej założenia w 2008 roku, firma działa z pasją i zaangażowaniem, zawsze stawiając na zadowolenie klienta.

W zakres usług oferowanych przez AUTO GUMA wchodzą wymiana, wyważanie opon motocyklowych oraz sprzedaż takich opon. firma posiada profesjonalną komputerową wyważarkę do kół samochodów osobowych, dostawczych i motocykli, umożliwiającą obsługę kół o maksymalnej średnicy obręczy do 32 cali. Oferują szeroki wybór opon i felg renomowanych marek, dopasowanych do różnych potrzeb klientów. Regeneracja felg, przywracająca im pierwotny wygląd i funkcjonalność, jest również dostępna w serwisie.

Dodatkowo, firma świadczy usługi z zakresu elektryki samochodowej oraz mechaniki samochodowej w pełnym zakresie. Obsługa klimatyzacji samochodowej również znajduje się w ich ofercie.

Diagnostyka pojazdów, głównie marek Opel, VW, Audi, Skoda, Seat, Mercedes, BMW, Renault, Citroen, Peugeot, odbywa się przy użyciu oryginalnych testerów diagnostycznych. Firma również oferuje zabezpieczenia antykradzieżowe, takie jak alarmy, blokady skrzyni oraz chiptuning.

Serwis jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00–17:00, gotowy do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Adres: 

Auto Guma
Polanowska 163
Poznań
60-434

Dane kontaktowe: 

Auto Guma
607 122 521

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie