Skip to content
Menu

PCExpres Warszawa

PCExpres Całodobowy Pogwarancyjny Serwis
Etiudy Rewolucyjnej 44,
02-643
Warszawa

Opis

PCExpres jest to firma zajmująca się serwisem komputerowym, Pogotowiem Komputerowym 24H oraz Usługami Informatycznymi, działa całodobowo, 7 dni w tygodniu, w tym również w weekendy, święta oraz dni wolne od pracy. Zespół jest dostępny 24/7, gotowy służyć radą i pomocą zawsze, kiedy jest to potrzebne.

Firma oferuje szereg usług z zakresu obsługi informatycznej firm, w tym reballing układów BGA, archiwizację danych (BACKUP), odzyskiwanie utraconych danych oraz reinstalację systemów operacyjnych Windows. Specjaliści firmy zajmują się również diagnostyką i naprawą / wymianą płyt głównych, podzespołów w komputerach klasy PC oraz laptopach, a także zakładaniem i modernizacją sieci komputerowych LAN/WLAN.

W ramach serwisu komputerowego firma świadczy usługi naprawy i modernizacji komputerów stacjonarnych, takie jak montaż komputera, wymiana zasilacza czy płyty głównej, oraz czyszczenie komputerów z kurzu i wymiana pasty termo przewodzącej. W obszarze laptopów firma oferuje modernizacje, naprawy programowe i systemowe, a także usuwanie wirusów, odzyskiwanie danych oraz instalację systemu Windows.

W zakresie sieci komputerowych firma świadczy usługi instalacji i konfiguracji Internetu od różnych dostawców, montażu i modernizacji sieci LAN/WLAN, a także testowania kabli sieciowych i montażu gniazdek sieciowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wysokiej jakości
usług, firma zapewnia kompleksową obsługę informatyczną dla swoich klientów.

Adres: 

PCExpres Całodobowy Pogwarancyjny Serwis
Etiudy Rewolucyjnej 44
Warszawa
02-643

Dane kontaktowe: 

PCExpres Całodobowy Pogwarancyjny Serwis
733217417

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie