Skip to content
Menu

ADM Serwis Warszawa

ADM Serwis
ul. Marsa 46A,
04-246
Warszawa

Opis

ADM Serwis to kompleksowe centrum obsługi samochodowej. Serwis specjalizuje się w przeglądach przed zakupem lub sprzedażą pojazdu. Serwis oferuję również diagnostykę komputerową, aby zapewnić pełną sprawność Twojego samochodu. Usługi nie kończą się na typowych naprawach, serwis zmierzy również grubość powłoki lakierniczej, zapewniając kompleksową opiekę nad Twoim pojazdem.

W ramach usług eksploatacyjnych, ADM Serwis oferuje szereg czynności dostosowanych do indywidualnych potrzeb samochodu. W zależności od wymagań zostanie wykonana wymianę oleju w skrzyni biegów, świec zapłonowych, okładzin hamulcowych czy też rozrządu. Nasz zespół specjalistów zadba o to, aby każda czynność została wykonana z najwyższą starannością i zgodnie z wytycznymi producenta.

ADM Serwis to nie tylko centrum obsługi samochodowej, ale również ekspert w dziedzinie pojazdów marki BMW. Specjalizacja obejmuje modele od serii 1 do serii 8, włączając w to serie X, Z oraz M. Znając specyfikę zarówno starszych, jak i najnowszych modeli BMW, jesteśmy w stanie skutecznie rozwiązywać wszelkie problemy serwisowe, począwszy od najczęstszych usterek aż po te najbardziej nietypowe.
Doświadczenie, znajomość marki oraz skuteczne rozwiązania serwisowe są atutem, który służy klientom. Niezależnie od modelu czy wieku Twojego BMW, w ADM Serwis znajdziesz kompleksową i fachową obsługę, która spełni Twoje oczekiwania.

Adres serwisu samochodowego ADM Serwis to ulica Marsa 46A, 04-246 Warszawa. Wjazd na teren serwisu znajduje się od ulicy Szpacza 11.

Godziny otwarcia działu serwisowego to:

Poniedziałek – Piątek: 07:00-18:00
Sobota: 07:00-16:00

Natomiast godziny wydania i przyjęcia aut są następujące:

Poniedziałek – Piątek: 08:00-20:00
Sobota – Niedziela: Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Adres: 

ADM Serwis
ul. Marsa 46A
Warszawa
04-246

Dane kontaktowe: 

ADM Serwis
660 506 023

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie