Skip to content
Menu

AGM Wulkanizacja

AGM Auto Serwis 24H Warszawa
Usypiskowa 2,
02-386
Warszawa

Opis

AGM Serwis to renomowane miejsce, które świadczy profesjonalne usługi związane zarówno z oponami, jak i mechaniką samochodową. W zakresie obsługi opon oferuje kompleksową wymianę opon na obręczach stalowych i aluminiowych, wykorzystując wysokiej jakości sprzęt, który zapewnia bezpieczną wymianę opon, w tym opon typu Run-Flat.

Serwis AGM specjalizuje się także w naprawie opon, prostowaniu felg aluminiowych i stalowych oraz wymianie uszkodzonych zabezpieczeń w kole. Dostępna jest również przechowalnia opon oraz usługi wyważania kół, co zapewnia optymalną równowagę kół i ogumienia, przyczyniając się do komfortowej jazdy.

Warto zaznaczyć, że wulkanizacja w AGM Serwis jest dostępna 24 godziny na dobę, zapewniając szybką i skuteczną obsługę opon w każdym momencie. Dodatkowo, firma oferuje nowość w postaci profesjonalnych usług z zakresu mechaniki samochodowej, takich jak przeglądy pogwarancyjne, wymiana rozrządu, sprzęgła, naprawa i regeneracja układów hamulcowych, wymiana zawieszenia oraz diagnostyka komputerowa.

Oprócz usług wulkanizacyjnych i mechaniki samochodowej, AGM Serwis proponuje także profesjonalne usługi czyszczenia pojazdów, w tym mycie z użyciem pary, czyszczenie wnętrza oraz pranie tapicerki. Dzięki specjalnej "bomby zapachowej", klient może cieszyć się świeżym zapachem w swoim pojeździe, co dodatkowo podnosi komfort podróży.

Adres: 

AGM Auto Serwis 24H Warszawa
Usypiskowa 2
Warszawa
02-386

Dane kontaktowe: 

AGM Auto Serwis 24H Warszawa
22 659 64 14

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie