Skip to content
Menu

Allwik

Allwik
Ludwika Kondratowicza 4a/lokal 100,
03-242
Warszawa

Opis

Allwik to renomowany serwis komputerowy oferujący kompleksowe usługi dla klientów poszukujących wsparcia technicznego. Specjalizując się w obszarze komputerów stacjonarnych, laptopów, monitorów, tabletów i smartfonów, Allwik zapewnia profesjonalną naprawę oraz konserwację sprzętu elektronicznego.

Allwik specjalizuje się również w naprawach układu chłodzenia, czyszczeniu i konserwacji wentylatorów oraz naprawie portów USB, VGA, LAN. Dodatkowo, serwis oferuje usługi związane z naprawą slotów pamięci, procesora, zasilania, chipsetów, mostków i kontrolerów.

Klienci mogą skorzystać z usług wgrywania i aktualizacji BIOS, wymiany i instalacji podzespołów komputerowych, a także naprawy dysków twardych i czyszczenia laserów napędów CD/DVD. Allwik oferuje również usługi związane z wymianą obudowy komputerowej oraz złożeniem zestawu komputerowego zarówno na podstawie części zakupionych przez klienta, jak i na zlecenie serwisu.

Allwik czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 17:00. Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz szerokiemu zakresowi usług, Allwik zapewnia kompleksową pomoc w obszarze naprawy i konserwacji sprzętu komputerowego.

Adres: 

Allwik
Ludwika Kondratowicza 4a/lokal 100
Warszawa
03-242

Dane kontaktowe: 

Allwik
507351361

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie