Skip to content
Menu

PC Medyk Kraków

PC Medyk
Wadowicka 6,
30-415
Kraków

Opis

Firma PC Medyk to profesjonalny serwis komputerowy z wieloletnim doświadczeniem, oferujący szeroki zakres usług. Specjalizuje się w optymalizacji i przyspieszaniu startu systemu oraz czyszczeniu fizycznym komputerów. W ramach swojej działalności firma przeprowadza również wymianę lub dołożenie pamięci RAM, podzespołów (takich jak dysk czy karta graficzna), oraz płyty głównej.

PC Medyk wykonuje konfigurację routerów pod sieć kablową oraz przeprowadza diagnozę w przypadku decyzji o naprawie, która jest bezpłatna dla klientów. Serwis oferuje także instalację programów antywirusowych oraz aktualizację ich bazy. Ponadto firma zajmuje się podłączeniem i instalacją sprzętu klienta oraz konserwacją laptopów, czyszczeniem chłodzenia, wymianą past i termopadów, wymianą oraz modernizacją podzespołów w laptopach, odzyskiwaniem danych z różnych nośników, usuwaniem wirusów, trojanów oraz programów szpiegowskich, oraz instalacją systemów z rodziny Windows.

Firma PC Medyk jest dostępna określonych godzinach. W piątki firma jest dostępna od 09:00 do 14:00. W weekendy, czyli w soboty i niedziele, serwis jest zamknięty. W pozostałe dni robocze firma czynna jest w następujących godzinach: poniedziałek od 09:00 do 15:00, wtorek od 09:00 do 16:00, środa od 09:00 do 14:00 oraz czwartek od 09:00 do 16:00. Zespół PC Medyk jest do dyspozycji klientów w tych godzinach, służąc fachową pomocą i wsparciem w zakresie serwisu komputerowego.

Adres: 

PC Medyk
Wadowicka 6
Kraków
30-415

Dane kontaktowe: 

PC Medyk
690 903 003

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie