Skip to content
Menu
5,0

Auto Serwis Mateczny

Auto Serwis Mateczny
Łagiewnicka 39,
30-417
Kraków

Opis

Auto Serwis Mateczny to renomowany serwis samochodowy zlokalizowany w Krakowie, oferujący kompleksową opiekę nad pojazdami. Serwis jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:45 do 16:45, zapewniając dogodne godziny dla klientów.

Założony ponad 15 lat temu, Auto Serwis Mateczny może poszczycić się bogatym doświadczeniem w branży. Długoletnia obecność na rynku potwierdza solidność i profesjonalizm, co przekłada się na zaufanie klientów.

Serwis obsługuje wszelkie marki pojazdów, bez względu na ich rocznik czy rodzaj napędu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wysoko wykwalifikowanej kadrze, zespół serwisu jest w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom związanym z obsługą nowoczesnych aut, jak i troszczyć się o starsze modele.

Zakres usług serwisu obejmuje nie tylko naprawy mechaniczne, ale także diagnostykę komputerową, wymianę części, serwis klimatyzacji oraz wiele innych. Auto Serwis Mateczny dedykuje pełen zakres usług dla pojazdów z silnikami benzynowymi, diesla czy hybrydowymi.

Zaangażowanie w obsługę klienta, rzetelność i profesjonalizm sprawiają, że Auto Serwis Mateczny to miejsce, w którym właściciele pojazdów mogą liczyć na kompleksową i fachową pomoc, niezależnie od marki czy wieku swojego samochodu.

Adres: 

Auto Serwis Mateczny
Łagiewnicka 39
Kraków
30-417

Dane kontaktowe: 

Auto Serwis Mateczny
692 812 999

Ocena serwisu

5,0
5,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 1 recenzji)
Doskonały100%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Auto Serwis Mateczny – polecam

2024-02-29

Bardzo polecam Auto Serwis Mateczny! Korzystam z ich usług od kilku lat i zawsze jestem zadowolony. Profesjonalna obsługa, szybka diagnoza problemu oraz skuteczna naprawa to cechy, które wyróżniają ten serwis. Zawsze czułem się obsługiwany indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Karol

Dodaj opinie