Skip to content
Menu

Klinika Komputerów Kraków

Klinika Komputerów
Kazimierza Wielkiego 54A,
30-074
Kraków

Opis

Firma Klinika Komputerów oferuje kompleksowe usługi związane z obsługą komputerową, skupiając się na różnorodnych potrzebach klientów. Od usług internetowych, przez outsourcing, archiwizację danych po sieci komputerowe, aż po naprawę i konserwację, Klinika Komputerów jest gotowa sprostać wszelkim wyzwaniom związanym z technologią komputerową.

W ramach oferty firma zapewnia usługi związane z naprawą i konserwacją sprzętu komputerowego, w tym wymianę klawiatury, matrycy, gniazd w laptopach oraz diagnozę i wycenę usterki. Klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc przy przenoszeniu danych, instalacji drukarek i urządzeń sieciowych, a także konfiguracji systemów operacyjnych, w tym Mac OS.

Klinika Komputerów dba również o efektywne działanie sprzętu poprzez konserwację układu chłodzenia, włączając w to czyszczenie i wymianę termopasty w laptopach. Dzięki usługom świadczonym przez Klinikę Komputerów klienci mogą cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swojego sprzętu komputerowego oraz profesjonalną obsługą na każdym etapie współpracy.

Klinika Komputerów jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00. W celu umówienia się na wizytę w sobotę prosimy o wcześniejszy kontakt pod numerem telefonu 607 237 451. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom elastyczność i możliwość skorzystania z naszych usług również poza standardowymi godzinami pracy.

Adres: 

Klinika Komputerów
Kazimierza Wielkiego 54A
Kraków
30-074

Dane kontaktowe: 

Klinika Komputerów
607 237 451

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie