Skip to content
Menu

Serwis AGD Robert Święch

Serwis AGD Robert Święch
Władysława Broniewskiego 37,
01-716
Warszawa

Opis

erwis AGD Robert Święch specjalizuje się w naprawie i konserwacji szerokiego zakresu sprzętu AGD, obejmującego pralki, zmywarki, piekarniki elektryczne, kuchnie mikrofalowe, płyty indukcyjne, płyty elektryczne, płyty gazowe, ekspresy do kawy, suszarki do ubrań, lodówki, zamrażarki oraz inne drobne urządzenia gospodarstwa domowego, jak odkurzacze czy roboty planetarne.

Serwis oferuje usługi naprawy sprzętu AGD na terenie Warszawy i jej okolic. Specjalizuje się w naprawie urządzeń różnych marek, takich jak Bosch, Siemens, Amica, Ardo, Bauknecht, Beko, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Fagor, Gorenje, Ariston Hot-point, Indesit, Mastercook, Polar, Samsung, Whirlpool, Zanussi, Zerowatt, Ignis.

W razie potrzeby naprawy urządzenia spoza wymienionych marek, klient może skontaktować się z serwisem, który zaoferuje pomoc.

Dzięki zdobytym doświadczeniom i wiedzy, serwis AGD Robert Święch zajmuje się również naprawą układów elektronicznych powszechnie stosowanych w sprzęcie AGD. Większość uszkodzonych modułów sterujących może być naprawiona, co znacząco obniża koszty naprawy.

Serwis udostępnia również cennik usług na swojej stronie internetowej, co pozwala klientom na szybkie uzyskanie informacji o kosztach naprawy.

Godziny otwarcia serwisu to od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.

Adres: 

Serwis AGD Robert Święch
Władysława Broniewskiego 37
Warszawa
01-716

Dane kontaktowe: 

Serwis AGD Robert Święch
512580352

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie