Skip to content
Menu

Bis

Bis
Edwarda Dembowskiego 12,
02-784
Warszawa

Opis

Serwis RTV Bis powstał w 1997 roku, skupiając się początkowo na naprawach sprzętu RTV. Współpracując z renomowanymi firmami, takimi jak Philips Polska, Sharp Electronics i Toshiba, firma zyskała zaufanie klientów. W 2003 roku poszerzyła swoją działalność o naprawy sprzętu gospodarstwa domowego, świadcząc zarówno usługi gwarancyjne, jak i pogwarancyjne dla producentów takich jak Ariete, Kenwood, Philips, Samsung i Sharp.

W 2008 roku firma rozpoczęła współpracę z Saeco, podpisując umowę na naprawy ekspresów ciśnieniowych. Obecnie specjalizuje się głównie w naprawach pogwarancyjnych ekspresów do kawy firm Bosch, DeLonghi, Krups i Saeco. Bis oferuje kompleksową obsługę klientów, zapewniając wysoki standard usług, miłą i kompetentną obsługę pracowników recepcji serwisu oraz możliwość kontaktu z osobą naprawiającą sprzęt.

W ofercie serwisu znajdują się także akcesoria do czyszczenia ekspresów, takie jak odkamieniacze firmy Saeco, smary do bloków zaparzających, tabletki do czyszczenia bloków zaparzających oraz saszetki ze środkiem do czyszczenia obwodów mleka. Bis Serwis RTV zapewnia kompleksową i wysokiej jakości obsługę naprawczą dla ekspresów do kawy oraz drobnego sprzętu AGD.

Adres: 

Bis
Edwarda Dembowskiego 12
Warszawa
02-784

Dane kontaktowe: 

Bis
226448030

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie