Skip to content
Menu

GT Serwis AGD

GT Serwis AGD
Górczewska,
01-460
Warszawa

Opis

Serwis AGD GT zajmuje się szerokim spektrum napraw i konserwacji sprzętu AGD. Specjalizuje się w obsłudze zarówno małego, jak i dużego AGD oraz chłodnictwa.

W zakresie małego AGD, serwis zajmuje się ekspresami do kawy, mikrofalami, odkurzaczami (w tym robotami sprzątającymi), robotami kuchennymi, pralkami, suszarkami, zmywarkami oraz piekarnikami. Oferuje naprawę i konserwację sprzętu różnych marek, takich jak Bosch, Siemens, Electrolux, Amica, Hotpoint Ariston, Indesit, Beko, Samsung, LG, Mastercook, Zelmer, Zanussi, Candy, Hoover, Whirlpool, Miele, i inne.

W obszarze dużego AGD i chłodnictwa, GT Serwis AGD świadczy usługi związane z chłodniami, szafami mroźniczymi, lady sklepowymi, witrynami chłodniczymi, lodówkami, odkurzaczami centralnymi, zmywarkami, zmywarko-wyparzarkami, kotłami warzelny, bermami oraz piecami elektrycznymi i konwekcyjno-parowymi.

Serwis AGD GT jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00–20:00 oraz w soboty od 09:00–16:00, zapewniając klientom szeroki zakres usług i elastyczne godziny pracy.

Adres: 

GT Serwis AGD
Górczewska
Warszawa
01-460

Dane kontaktowe: 

GT Serwis AGD
579990281

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie