Skip to content
Menu

mTell

mTell
3 Maja 9,
35-030
Rzeszów

Opis

mTell to renomowany serwis telefonów, który specjalizuje się w kompleksowej obsłudze urządzeń telekomunikacyjnych. Oferując zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny serwis naprawczy, mTell obsługuje szeroki zakres urządzeń, w tym telefony komórkowe, smartfony, tablety, smartwatche, modemy, routery oraz akcesoria.

Dodatkowo, mTell świadczy usługi odnawiania urządzeń telekomunikacyjnych na zlecenie producentów oraz operatorów telefonii komórkowej, zapewniając wysoką jakość i profesjonalizm.

W ramach usług serwisowych mTell oferuje m.in. serwis oprogramowania, aktualizację oprogramowania telefonów, wymianę wyświetlacza w przypadku awarii, uszkodzenia lub stłuczenia, profesjonalne ekspertyzy wraz z wymianą poszczególnych podzespołów, wymianę baterii w smartfonach, tabletach i smartwatchach, zabezpieczenia wyświetlaczy i całych telefonów materiałem termoplastycznym oraz odzyskiwanie danych oraz tworzenie kopii bezpieczeństwa.

mTell zapewnia wysoki standard obsługi klienta oraz fachowe podejście do każdego zlecenia, dbając o zadowolenie i pełną satysfakcję klientów.

Adres: 

mTell
3 Maja 9
Rzeszów
35-030

Dane kontaktowe: 

mTell
178594488

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie