Skip to content
Menu

GSM Punkt

GSM Punkt
Generała Jarosława Dąbrowskiego 33a,
35-036
Rzeszów

Opis

GSM Punkt to miejsce, które oferuje kompleksową obsługę w dziedzinie telefonii komórkowej. Znajdziesz tutaj szeroki zakres usług, począwszy od sprzedaży i skupu telefonów komórkowych, przez profesjonalną naprawę uszkodzonych urządzeń, aż po usuwanie blokad simlock oraz wgrywanie oprogramowania, w tym polskie pakiety i upgrade'y.

Specjaliści w GSM Punkt oferują również możliwość zmiany podświetlenia, co obejmuje wymianę diód na kolorowe, prezentując szeroki wybór interesujących kolorów. Razem z każdym zakupionym telefonem zapewniony jest 1 miesiąc gwarancji, co stanowi wyraz zaufania do jakości oferowanych produktów.

W GSM Punkcie znajdziesz również pełną gamę akcesoriów do wszystkich modeli telefonów, dzięki czemu możesz kompleksowo wyposażyć swoje urządzenie. Oferowane są także pakiety startowe w atrakcyjnych cenach oraz karty doładowujące, abyś mógł zawsze być w kontakcie, bez względu na okoliczności. Dodatkowo, w sprzedaży posiadane są płyty CD w atrakcyjnych cenach.

GSM Punkt jest dostępny dla klientów od godziny 10:00 do 17:00 w dni powszednie, natomiast w soboty i niedziele jest zamknięty, dając klientom możliwość skorzystania z usług w dogodnym dla nich czasie.

Adres: 

GSM Punkt
Generała Jarosława Dąbrowskiego 33a
Rzeszów
35-036

Dane kontaktowe: 

GSM Punkt
515843800

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie