Skip to content
Menu

Samo Spadło

Samo Spadło
Staszica 8,
60-527
Poznań

Opis

Centrum Serwisowe Samo Spadło to renomowany serwis telefonów komórkowych, który zapewnia szybką i niezawodną obsługę pogwarancyjną dla urządzeń marek takich jak Apple, Samsung, LG, Sony, Huawei, HTC, Xiaomi oraz Microsoft. Zespół specjalistów posiada bogate doświadczenie w obsłudze zarówno flagowych modeli, jak i smartfonów z niższej półki cenowej.

W Centrum Serwisowym Samo Spadło stosuje się oryginalne części, specjalistyczny sprzęt oraz certyfikowane oprogramowanie, co gwarantuje skuteczną eliminację zarówno usterek mechanicznych, jak i problemów z oprogramowaniem. Naprawa telefonu po upadku jest jednym z obszarów działalności serwisu, który skutecznie rozwiązuje problemy związane z ładowaniem, krótkim trzymaniem energii po naładowaniu oraz innymi defektami wynikającymi z upadku.

Dodatkowo, Centrum Serwisowe Samo Spadło oferuje wymianę baterii telefonu oraz akcesoriów, naprawę problemów z dźwiękiem podczas rozmowy, takich jak słaba jakość dźwięku lub trzaski, zapewniając pełną funkcjonalność i wydajność urządzeń.

Adres: 

Samo Spadło
Staszica 8
Poznań
60-527

Dane kontaktowe: 

Samo Spadło
570770781

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie