Skip to content
Menu

GSM MASTERS

GSM MASTERS
Andrzeja Struga 27A,
90-631
Łódź

Opis

GSM MASTERS to firma działająca na rynku od 2003 roku, posiadająca bogate doświadczenie oraz wiedzę w zakresie napraw telefonów i innych urządzeń mobilnych.

Specjalizując się zarówno w naprawach programowych, jak i sprzętowych, GSM MASTERS oferuje kompleksowe usługi dla telefonów, smartfonów, iPhone'ów, tabletów, modemów GSM, nawigacji GPS i innych urządzeń.

W ramach swojej działalności firma zajmuje się usuwaniem różnego rodzaju zabezpieczeń, takich jak simlocki, blokady, kody, czy wzory, zarówno z telefonów, smartfonów, iPhone'ów, tabletów, modemów GSM, routerów GSM, jak i innych urządzeń.

W serwisie GSM MASTERS można również skorzystać z usług związanych z przywracaniem danych, takich jak odzyskiwanie kontaktów, dokumentów, notatek, zdjęć, czy filmów z uszkodzonych lub zablokowanych urządzeń. Dodatkowo firma oferuje możliwość przywrócenia danych z kart pamięci, pendrive'ów, dysków (USB, HDD, SSD, SSHD) oraz naprawy uszkodzonych bootloaderów.

GSM MASTERS prowadzi także skup uszkodzonych telefonów oraz tabletów, co stanowi dodatkową usługę dla klientów poszukujących sposobu na pozbycie się niepotrzebnych lub zepsutych urządzeń.

Adres: 

GSM MASTERS
Andrzeja Struga 27A
Łódź
90-631

Dane kontaktowe: 

GSM MASTERS
426370273

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie