Skip to content
Menu

Serwis Opon Tomasz Starzyński

Serwis Opon Tomasz Starzyński
Krzemieniecka 2,
94-030
Łódź

Opis

Serwis Opon Tomasz Starzyński istnieje od lat, zawsze kładąc nacisk na satysfakcję swoich klientów. Zawsze stawiając na jakość i profesjonalizm, firma stara się dostosować do indywidualnych potrzeb oraz zamówień klientów. Dzięki współpracy z licznymi hurtowniami ogumienia, stale poszerza swoją ofertę o nowe produkty, zapewniając bogaty wybór.

Dbając o utrzymanie wysokiej jakości usług, regularnie uczestniczy w szkoleniach oraz inwestuje w nowoczesny sprzęt serwisowy. Głównym celem serwisu jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi, konkurencyjnych cen oraz satysfakcji klientów.

W serwisie Opon Tomasz Starzyński można skorzystać z różnorodnych usług, w tym sprzedaży opon używanych i nowych do samochodów osobowych, dostawczych oraz terenowych, sezonowej wymiany opon, komputerowego wyważania kół, wulkanizacji oraz pompowania azotem. Oferuje także montaż opon niskoprofilowych oraz run flat, prostowanie felg oraz spawanie felg. Dodatkowo, oferuje pełen serwis klimatyzacji, włączając w to odgrzybianie klimatyzacji.

Serwis Opon Tomasz Starzyński przyjmuje klientów od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08:00 do 17:00

Adres: 

Serwis Opon Tomasz Starzyński
Krzemieniecka 2
Łódź
94-030

Dane kontaktowe: 

Serwis Opon Tomasz Starzyński
502570308

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie