Skip to content
Menu

Sklep i serwis rowerowy Toruń Długa

Sklep i serwis rowerowy Toruń Długa
Długa 8,
87-100
Toruń

Opis

Serwis Rowerowy oferuje kompleksowe usługi serwisowe dla wszystkich rodzajów rowerów, obejmujące przeglądy, regulacje, montaże, wymiany pojedynczych części oraz gruntowne mycie. Zespół specjalistów składa rowery według indywidualnych preferencji klientów i przeprowadza serwis hamulców hydraulicznych, włączając w to wymianę oleju. W ofercie znajdują się wysokiej jakości części rowerowe od renomowanych dystrybutorów, w tym Shimano.

Firma nie tylko świadczy usługi serwisowe, ale również prowadzi sprzedaż rowerów. Jest jedynym przedstawicielem firmy GAZELLE w Toruniu oraz wyłącznym dystrybutorem firmy Corratec w województwie kujawsko-pomorskim. Ponadto, firma oferuje również sprzedaż rowerów używanych różnych marek, często w stanie bardzo dobrym. Przed ich sprzedażą, każdy używany rower przechodzi kompleksowy przegląd, a klient otrzymuje półroczną gwarancję.

W ofercie znajdują się rowery damskie, męskie i dziecięce, w różnych typach i stylach, takich jak górskie, trekkingowe, szosowe, holenderskie oraz rowery akumulatorowe od znanych producentów, w tym KTM, Giant, Hercules, Gazelle, Union i Batavus.

Serwis Rowerowy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00–18:00 oraz w soboty od 10:00 do 13:00, zapewniając kompleksową obsługę klientów we wszystkich aspektach związanych z rowerami.

Adres: 

Sklep i serwis rowerowy Toruń Długa
Długa 8
Toruń
87-100

Dane kontaktowe: 

Sklep i serwis rowerowy Toruń Długa
566210358

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie