Skip to content
Menu

Bio-Bike

Bio-Bike
Tadeusza Kościuszki 18,
87-100
Toruń

Opis

Bio-Bike to nie tylko profesjonalny sklep rowerowy, ale przede wszystkim centrum pasji, wiedzy i bogatego doświadczenia, które chętnie dzieli się z klientami podczas wyboru idealnego jednośladu. W ofercie znajdują się rowery szosowe, trekingowe, crossowe oraz specjalistyczne, a także szeroki wybór części i akcesoriów rowerowych.

Serwis rowerowy oferowany przez Bio-Bike to gwarancja najwyższego poziomu obsługi. Wykwalifikowany personel służy pomocą w doborze idealnego roweru, a następnie profesjonalnie przygotowuje go, aby zapewnić maksymalny komfort i niezapomnianą radość z jazdy. Indywidualnie dopasowane akcesoria i odzież rowerowa sprawiają, że korzystanie z roweru staje się prawdziwą pasją.

Jeśli klient już posiada rower, ale wymaga on naprawy lub konserwacji, serwis Bio-Bike jest gotowy pomóc. Specjalizuje się w naprawach ram karbonowych, lakierowaniu ram rowerowych, naprawie rowerów z napędem elektrycznym, regeneracji baterii do rowerów elektrycznych, a także naplataniu kół (zarówno obręczy karbonowych, jak i aluminiowych) oraz montażu szprych marki Sapim.

Bio-Bike zapewnia również sezonowe przeglądy, aby rowery klientów zawsze były w najlepszym stanie. Serwis czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00–18:00 oraz w soboty od 10:00 do 13:00, zapewniając kompleksową obsługę i wsparcie dla wszystkich pasjonatów jazdy na rowerze.

Adres: 

Bio-Bike
Tadeusza Kościuszki 18
Toruń
87-100

Dane kontaktowe: 

Bio-Bike
566634850
668 279 990

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie