Skip to content
Menu

Bicykl

Bicykl
Osiedle Jana III Sobieskiego pawilon przy bloku 26,
60-688
Poznań

Opis

Bicykl to profesjonalny serwis rowerowy, który oferuje kompleksowe usługi naprawcze i konserwacyjne dostosowane do potrzeb klientów. W sezonie, trwającym od marca do września, oraz poza sezonem, od października do lutego, dostępne są różne opcje przeglądów, obejmujące zarówno standardowe rowery, jak i rowery elektryczne.

W ramach oferowanych usług znajdują się m.in.: przegląd standardowy, przegląd roweru elektrycznego, przegląd rozszerzony, przegląd rozszerzony roweru elektrycznego, przegląd całkowity oraz przegląd gwarancyjny dla rowerów zakupionych w sklepie Bicykl. Dodatkowo, serwis oferuje przygotowanie do jazdy nowego roweru, zarówno standardowego, jak i z kartonu, wymianę napędu (kasety/wolnobiegu, łańcucha) wraz z regulacją przerzutek, regulację 1 sztuki (przerzutki lub hamulca) oraz wymianę dętki lub opony.

Dzięki wysokiemu standardowi obsługi oraz doświadczeniu w branży, serwis Bicykl zapewnia kompleksową opiekę nad rowerami klientów, dbając o ich sprawność, bezpieczeństwo i zadowolenie z użytkowania.

Adres: 

Bicykl
Osiedle Jana III Sobieskiego pawilon przy bloku 26
Poznań
60-688

Dane kontaktowe: 

Bicykl
618235126

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie