Skip to content
Menu

Trans-Gum

Trans-Gum
Dobrego Pasterza 116,
31-416
Kraków

Opis

Firma Trans-Gum to uznany serwis oponowy z ponad 28-letnim doświadczeniem w obszarze napraw samochodów działający w Krakowie. Od lat cieszy się zaufaniem klientów dzięki skuteczności i profesjonalizmowi świadczonych usług.

Serwis Trans-Gum stawia na najwyższy poziom obsługi klienta i gwarancję pełnej satysfakcji. Dzięki wykwalifikowanym mechanikom i specjalistom od elektryki i elektroniki samochodowej, firma oferuje kompleksową obsługę pojazdów.

W zakres usług Trans-Gum wchodzi nie tylko naprawa mechaniczna, lecz także specjalistyczne działania, takie jak napełnianie i serwis klimatyzacji, regeneracja części samochodowych oraz profesjonalne prostowanie felg aluminiowych i stalowych.

Serwis Trans-Gum zapewnia także montaż opon i kół każdego dnia. Przykładamy szczególną uwagę do terminowości i profesjonalizmu, zapewniając klientom bezpieczeństwo przez cały rok.

Dzięki specjalistycznym usługom wulkanizacyjnym, takim jak wyważanie kół, dynamiczne wyważanie, oraz programowanie i montaż czujników TPMS, firma Trans-Gum sprosta nawet najbardziej wymagającym potrzebom klientów.

W serwisie Trans-Gum, działającym od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00–20:00 oraz w soboty od 8:00 do 14:00, wykonywane są codzienne montaże opon i kół. Dbając o bezpieczeństwo kierowców przez cały rok.

Adres: 

Trans-Gum
Dobrego Pasterza 116
Kraków
31-416

Dane kontaktowe: 

Trans-Gum
124107622

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie