Skip to content
Menu

Miwan.pl Białystok

Miwan.pl
Antoniuk Fabryczny 47B,
15-762
Białystok

Opis

Firma Miwan istnieje od 2000 roku i stale się rozwija. Jej początki działalności związane były ze świadczeniem usług z zakresu mycia i sprzątania aut. Wraz z upływem lat firma rozszerzała swoją działalność o serwis opon, serwis klimatyzacji oraz usługi mechaniczne. Aktualnie Miwan świadczy kompleksowe usługi motoryzacyjne dla samochodów osobowych, dostawczych oraz 4×4.

W ramach swojego serwisu Miwan oferuje obsługę TMPS, obejmującą kodowanie, programowanie oraz serwisowanie, montaż i sprzedaż czujników. Dodatkowo, firma zapewnia możliwość przechowywania opon przez cały rok oraz wykonywanie prostowania felg.

Specjalistyczne usługi w zakresie serwisu klimatyzacji samochodowej są jedną z ofert Miwan. Profesjonalna obsługa i naprawa systemów klimatyzacyjnych to priorytet dla firmy.

Ponadto, Miwan oferuje podstawowe usługi mechaniczne, takie jak obsługa układów hamulcowych (wymiana klocków, tarcz), wymiana i sprzedaż płynów oraz olejów eksploatacyjnych, wymiana filtrów oraz wiele innych.

Serwis Miwan Białystok jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00–17:00. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi, firma Miwan zapewnia klientom wysoką jakość świadczonych usług i pełne zadowolenie z obsługi.

Adres: 

Miwan.pl
Antoniuk Fabryczny 47B
Białystok
15-762

Dane kontaktowe: 

Miwan.pl
856 629 245

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie