Skip to content
Menu

Clear PC serwis komputerowy

Clear PC Serwis Komputerowy
Młynowa 38 lok. U15,
15-404
Białystok

Opis

Serwis komputerowy Clear PC to profesjonalne miejsce, które oferuje kompleksowe naprawy sprzętu komputerowego, przyjmując klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty w godzinach 10:00-14:00. Dzięki dogodnym godzinom otwarcia, Clear PC stawia na dostępność i elastyczność, aby sprostać potrzebom swoich klientów.

Clear PC specjalizuje się w naprawach różnych marek sprzętu komputerowego, w tym Acer, Aristo, Asus, Belina, Benq, California Access, Compaq, Dell, Fujitsu Siemens, Gateway, HP, HP Compaq, IBM, Lenovo, LG, MaxData, MSI, Samsung, Sony, Toshiba. Mimo że nie posiadają autoryzacji, firma ta gwarantuje wysoką jakość usług naprawczych, bazując na doświadczeniu i wiedzy swojego zespołu technicznego.

Działalność Clear PC obejmuje rozpoznawanie i usuwanie awarii sprzętowych, optymalizację systemów operacyjnych oraz naprawę problemów z oprogramowaniem. Klienci mogą być pewni, że ich urządzenia są obsługiwane przez fachowców, którzy dokładają wszelkich starań, aby przywrócić pełną funkcjonalność sprzętu.

Adres: 

Clear PC Serwis Komputerowy
Młynowa 38 lok. U15
Białystok
15-404

Dane kontaktowe: 

Clear PC Serwis Komputerowy
668 382 351

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie