Skip to content
Menu

Planet Bike

Planet Bike
Osiedlowa 18c,
80-298
Gdańsk

Opis

Serwis Planet Bike jest kontynuacją firmy założonej w 2010 roku przez pasjonatów motocykli. Historia firmy sięga czasów, gdy media społecznościowe raczkowały w Polsce. Od tamtej pory, Planet Bike Serwis stał się jednym z wiodących punktów obsługi motocykli.

Zespół firmy zajmuje się kompleksową diagnostyką komputerową motocykli, korzystając z najnowocześniejszego oprogramowania, które umożliwia dogłębną analizę pracy silnika oraz kluczowych podzespołów. Oferują również szeroki zakres modyfikacji, obejmujący proste wymiany układu wydechowego aż po całkowitą przebudowę jednośladu.

Firma Planet Bike Serwis specjalizuje się w rozwiązywaniu niemal każdego problemu związanego z nieprawidłową pracą silnika, przywracając nawet najstarsze maszyny do perfekcyjnej, równej pracy. Dodatkowo, potrafią profesjonalnie naprawić motocykle po nieprzyjemnych wypadkach, przywracając ich pierwotny stan.

Z doświadczeniem w serwisowaniu i regulacji zawieszenia, Planet Bike Serwis gwarantuje, że nawet najlepsze zawieszenie będzie działać efektywnie, zapewniając bezpieczną jazdę. Regularne przeglądy przed sezonem są dla firmy absolutnym minimum koniecznym do zapewnienia bezpieczeństwa na drodze, dlatego serwis zachęca do ich wykonywania.

Adres: 

Planet Bike
Osiedlowa 18c
Gdańsk
80-298

Dane kontaktowe: 

Planet Bike
500222212

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie