Skip to content
Menu

Moto-akces

Moto-akces
Limbowa 22,
80-175
Gdańsk

Opis

MOTO-AKCES GDAŃSK to firma specjalizująca się w sprzedaży odzieży i akcesoriów motocyklowych. Jest przedstawicielem marki Tschul oraz dystrybutorem marki RAINERS w Polsce. Ich oferta stale się rozszerza, aby każdy motocyklista mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Ponadto prowadzą kompleksowy serwis motocykli.

W zakresie serwisu oferują profesjonalne przygotowanie motocykli na tor oraz do sezonu. Zapewniają kompleksową opiekę nad zawieszeniem, hamulcami, nadwoziem, a także dokonują ich ustawień i zestrojenia, zapewniając optymalne działanie motocykla.

Przykładem efektów ich pracy jest nowy Suzuki GSXR 1000 L4, który został zakupiony w ich firmie i został kompleksowo przygotowany od podstaw. Zainstalowano i zestrojono zawieszenie OHLINS, w tym przedni widelec FGRT i tylny amortyzator TTX GP, oraz wykonano szereg modyfikacji elektronicznych i mechanicznych, takich jak instalacja kontroli trakcji firmy IRC COMPONENTS, Quick shifter czy PowerComander. Nadwozie motocykla zostało również gruntownie zmodyfikowane, m.in. poprzez instalację stelaży aluminiowych Motoholders, setów podnóżek firmy NEX-PERFORMANCE oraz nakładek carbonowych i aluminiowych.

W zakresie hamulców, dobrane zostały odpowiednie klocki, zainstalowane przewody w oplocie stalowym firmy hell, a także dodatkowe chłodniczki na zaciskach hamulcowych.

MOTO-AKCES GDAŃSK zapewnia kompleksową obsługę motocyklistów, dbając o każdy aspekt ich pojazdu, aby zapewnić bezpieczną i satysfakcjonującą jazdę.

Adres: 

Moto-akces
Limbowa 22
Gdańsk
80-175

Dane kontaktowe: 

Moto-akces
600309986

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie