Skip to content
Menu

DW-TECH

DW-TECH
Borowska 120A,
50-552
Wrocław

Opis

DW-TECH to profesjonalny serwis komputerowy, który oferuje szereg usług związanych z naprawą i konserwacją sprzętu komputerowego. Firma specjalizuje się w naprawie laptopów, konfiguracji sieci internetowych, konserwacji układów chłodzenia oraz diagnostyce podzespołów komputerowych.

Diagnostyka jest kluczowym elementem sukcesu naprawy komputera w DW-TECH. Firma oferuje profesjonalną diagnostykę, która stanowi 50% sukcesu naprawy. DW-TECH zajmuje się także konserwacją układu chłodzenia, montażem części komputerowych oraz naprawą komputerów i laptopów.

Serwis oferuje również usługi zabezpieczenia systemu oraz instalacji systemu Windows. Dzięki doświadczonym technikom i profesjonalnemu podejściu, DW-TECH zapewnia kompleksową obsługę serwisową na najwyższym poziomie.

Pogotowie komputerowe Wrocław to firma specjalizująca się w serwisie komputerowym, serwisie laptopów oraz całodobowym pogotowiu komputerowym na terenie Wrocławia i okolic. Firma zapewnia szybką i skuteczną interwencję w przypadku wszelkich problemów z funkcjonowaniem komputera czy laptopa, będąc gotową do pomocy klientom przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Zespół wykwalifikowanych techników gwarantuje profesjonalną obsługę serwisową oraz kompleksowe wsparcie techniczne dla klientów.

Adres: 

DW-TECH
Borowska 120A
Wrocław
50-552

Dane kontaktowe: 

DW-TECH
508044289

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie