Skip to content
Menu

DoktorPC

DoktorPC
Budziszyńska 94/5,
54-436
Wrocław

Opis

DoktorPC to niewielka firma specjalizująca się w obsłudze komputerowej, charakteryzująca się elastycznością i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Zaufanie i odpowiedzialność za wykonaną pracę są dla nich priorytetem.

Firma oferuje szeroki zakres usług, obejmujący naprawę komputerów stacjonarnych i przenośnych, takich jak laptopy, notebooki, netbooki itp. Zajmują się zarówno usterkami sprzętowymi, jak i programowymi, a także instalacją i konfiguracją systemów Microsoft Windows od wersji XP do najnowszych.

Dodatkowo, DoktorPC specjalizuje się w usuwaniu wirusów, malware'u, spyware'u i innych zagrożeń, jak również w zabezpieczaniu komputerów. Ich obszar działań obejmuje także konfigurację sieci LAN i WiFi oraz modernizację komputerów stacjonarnych i notebooków.

W ramach świadczonych usług, firma zajmuje się również czyszczeniem i konserwacją komputerów, rozwiązywaniem problemów z działaniem różnych programów i urządzeń peryferyjnych, archiwizacją danych oraz usuwaniem zapomnianych haseł z systemów Windows.

Oprócz usług komputerowych, DoktorPC oferuje również kompleksowe wsparcie w zakresie tworzenia stron internetowych na zamówienie, wdrażania i budowy systemów zarządzania treścią (CMS) oraz tworzenia sklepów internetowych.

Godziny otwarcia serwisu to od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 19:00

Adres: 

DoktorPC
Budziszyńska 94/5
Wrocław
54-436

Dane kontaktowe: 

DoktorPC
504499248

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie