Skip to content
Menu

DOS

DOS
Lubartowska 74,
20-094
Lublin

Opis

DOS Serwis to firma specjalizująca się w szerokim zakresie usług związanych z obsługą i naprawą sprzętu komputerowego. Oferując kompleksowe wsparcie techniczne, firma DOS Serwis zapewnia pełen zakres usług dla klientów poszukujących rozwiązań związanych z komputerami stacjonarnymi, laptopami oraz netbookami.

W ramach serwisu komputerowego DOS Serwis oferuje czyszczenie i konserwację jednostek, wymianę pasty termoprzewodzącej, modernizację chłodzenia, odzyskiwanie danych ze starych nośników, wymianę/upgrade podzespołów oraz złożenie nowych jednostek komputerowych. Firma zajmuje się także diagnozą i naprawą laptopów, w tym serwisem po zalaniu, skupiając się na przywracaniu sprawności urządzeń, które odmawiają posłuszeństwa lub uległy uszkodzeniom mechanicznym.

DOS Serwis oferuje również usługi związane z budową zestawów komputerowych oraz modernizacją istniejących konfiguracji, w tym wymianą dysku twardego i innych podzespołów. Ponadto firma specjalizuje się w instalacji systemów operacyjnych i oprogramowania oraz odzyskiwaniu danych, zapewniając kompleksową obsługę klientów w różnych dziedzinach związanych z technologią komputerową.

Serwis DOS jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00–17:00, zapewniając dostępność i elastyczność dla klientów potrzebujących wsparcia technicznego w różnych porach dnia.

Adres: 

DOS
Lubartowska 74
Lublin
20-094

Dane kontaktowe: 

DOS
720737770

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie