Skip to content
Menu

AIDCOM

AIDCOM
Księdza Jerzego Popiełuszki 28,
20-052
Lublin

Opis

Serwis komputerowy AIDCOM świadczy usługi kompleksowego wsparcia w zakresie eksploatacji sprzętu komputerowego. Firma specjalizuje się w zaawansowanej diagnostyce, naprawach oraz konserwacji komputerów i urządzeń peryferyjnych. Głównym obszarem działania firmy AIDCOM jest serwisowanie laptopów, komputerów stacjonarnych i tabletów, jednak oferują również naprawy urządzeń sieciowych, monitorów LCD, zasilaczy UPS i innych nietypowych sprzętów.

Dzięki bogatemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu, AIDCOM dysponuje odpowiednim wyposażeniem oraz wiedzą umożliwiającą wykonywanie zaawansowanych napraw, włączając w to wymianę komponentów BGA, PBGA, QFN i MLF. Oprócz napraw sprzętowych, serwis komputerowy oferuje również usługi informatyczne, takie jak instalacja i naprawa systemów operacyjnych, optymalizacja oprogramowania oraz modernizacja komputerów i urządzeń IT.

Firma obsługuje szeroki zakres sprzętu, obejmujący komputery stacjonarne, laptopy, netbooki, tablety, routery, serwery plików, monitory LCD, dyski sieciowe NAS oraz wiele innych. Dodatkowo, AIDCOM świadczy usługi związane z odzyskiwaniem danych, konserwacją sprzętu oraz wymianą podzespołów bazowych.

Zaangażowanie w profesjonalną obsługę klientów widoczne jest również w dostępności serwisu, który jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00–17:00.

Adres: 

AIDCOM
Księdza Jerzego Popiełuszki 28
Lublin
20-052

Dane kontaktowe: 

AIDCOM
537112000

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie