Skip to content
Menu

iClim

iClim
Piotrkowska 120,
90-006
Łódź

Opis

Firma iClim wyróżnia się profesjonalnym i indywidualnym podejściem do potrzeb klientów. Zawsze stara się realizować naprawy lub przeglądy jak najszybciej, zapewniając konkurencyjne ceny za usługi serwisowe. Korzysta jedynie z wysokiej jakości części zamiennych, dbając o efektywność i niezawodność urządzeń.

Oferuje zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny, zapewniając bezpłatne naprawy w okresie gwarancji oraz atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji po jej wygaśnięciu. Regularnie przeprowadza przeglądy i konserwacje urządzeń klimatyzacyjnych, zapewniając ich optymalną wydajność.

W przypadku awarii, technicy firmy iClim szybko i skutecznie naprawią klimatyzację, używając tylko wysokiej jakości części zamiennych. Przeprowadzają naprawy nieszczelności, wymieniają uszkodzone części, takie jak wentylatory czy kompresory, naprawiają systemy sterowania i elektronikę oraz usuwają problemy z odpływem wody, zapewniając pełne wsparcie dla klientów w utrzymaniu sprawnego działania urządzeń klimatyzacyjnych.

Adres: 

iClim
Piotrkowska 120
Łódź
90-006

Dane kontaktowe: 

iClim
536-551-053

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie