Skip to content
Menu
5,0

Niezależny serwis KitchenAid

Niezależny serwis naprawy KitchenAid EU 230 V USA 120 Volt
os. Powstańców Warszawy 5e/u5,
61-656
Poznań

Opis

Na naprawie urządzeń kuchennych marki KitchenAid znamy się najlepiej!
Od początku 2008 roku wyspecjalizowaliśmy się w jednej renomowanej marce KitchenAid. Jesteśmy serwisem KichenAid niezależnym od producenta, pogwarancyjnym, posiadamy stały dostęp do oryginalnych części zamiennych używanych podczas pierwszego montażu w fabryce, ale też mamy części własne, samodzielnie dorabiane o mocniejszej konstrukcji i wyższej jakości materiału, których inne serwisy nie wykonują.
Jesteśmy na bieżąco zapoznani z dokumentacją techniczną oraz posiadamy własną wiedzę i profesjonalną aparaturę diagnozującą.
Jako jedyny serwis w Polsce wykonujemy BEZPŁATNE diagnozy sprzętu po jego weryfikacji na miejscu w serwisie.
Dodatkowym atutem naszego serwisu, w odróżnieniu od innych, jest możliwość dokonywania napraw na sprzęcie przywiezionym z USA, używanym w Polsce przez transformator napięcia 230/110 Volt.
Usługi świadczone przez niezależny serwis KitchenAid są na najwyższym poziomie, przy zachowaniu niższego kosztu naprawy. Gdy inne serwisy naprawiają tą samą usterkę wielokrotnie lub przedstawiony koszt naprawy przewyższa opłacalność jej wykonania, to nasz serwis od razu prawidłowo zlokalizuje jej przyczynę i wymieniamy tylko podzespół elementu zamiast wymieniać całą część.
Niezależny Serwis KitchenAid znajduje się w Poznaniu. Natomiast jeśli masz zbyt daleko do nas, a miejscem Twojego zamieszkania jest: Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Lublin lub inna mniejsza miejscowość, to zlecamy odbiór uszkodzonego sprzętu przez firmę kurierską.
Zlecenie takie składasz telefonicznie lub przez formularz zgłoszeniowy na stronie www.serwiskitchenaid.pl. Ustalasz pasujące Ci miejsce, czas, a my monitorujemy proces odbioru i doręczenia paczki i wtedy przystępujemy do szybkiej oceny powstałej usterki, a przede wszystkim oferujemy skuteczną, rzetelną i uczciwie postawioną diagnozę. Klient ma możliwość zrezygnować po postawionej diagnozie,  nie ponosząc z tego powodu żadnych skutków finansowych.
Naprawiony sprzęt KitchenAid bezpiecznie zapakowany i ubezpieczony wraca do Ciebie przez zaufaną i terminową firmę kurierską.
Naszym atutem jest również bezproblemowy kontakt telefoniczny. Kontaktujesz się bezpośrednio z jedną konkretną osobą, która zna Twój sprzęt, wysłucha Cię i doradzi, co można zrobić, aby zapobiec ewentualnym awariom oraz utrzymać urządzenie w najlepszym stanie technicznym przez długi czas użytkowania.
Jesteśmy gotowi podjąć się każdej standardowo występującej usterki oraz takiej wymagającej przeprowadzenia wymiany dużej ilości części KitchenAid.
Dla nas satysfakcja klienta jest na pierwszym miejscu.
Do każdej naprawy sprzętu KitchenAid podchodzimy indywidualnie w zależności od specyfikacji i częstotliwości używania, dokonujemy naprawy wyprzedzającej możliwość wystąpienia zużycia lub powstania usterki na przyszłość, by sprzęt pracujący w restauracji, kawiarni, cukierni lub piekarni nie spowodował w najbliższym czasie przerwy w pracy urządzenia z powodu niewykonania kompleksowej naprawy.

Adres: 

Niezależny serwis naprawy KitchenAid EU 230 V USA 120 Volt
os. Powstańców Warszawy 5e/u5
Poznań
61-656

Dane kontaktowe: 

Niezależny serwis naprawy KitchenAid EU 230 V USA 120 Volt
882813813

Ocena serwisu

5,0
5,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 1 recenzji)
Doskonały100%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Naprawiony ekspres

2024-06-26

Bez problemowo, polecam

Jaca

Dodaj opinie