Skip to content
Menu
1,0

NIBE serwis

NIBE

Opis

Usługi świadczone przez Nibe serwis

Przede wszystkim NIBE Serwis specjalizuje się w kompleksowej obsłudze i naprawie pomp ciepła firmy NIBE-BIAWAR. Oferowane usługi w ramach tego serwisu są niezwykle istotne dla właścicieli systemów grzewczych opartych na pompach ciepła, ponieważ zapewniają nie tylko ich prawidłowe działanie, ale także efektywność oraz oszczędność energetyczną. Jednym z kluczowych elementów, który wyróżnia NIBE Serwis, jest zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. To ludzie, którzy posiadają bogate doświadczenie w obszarze pomp ciepła oraz regularnie uczestniczą w szkoleniach i kursach, aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami. Dzięki temu mogą skutecznie diagnozować usterki, dokonywać napraw oraz zapewniać pełen zakres usług konserwacyjnych.

Serwis NIBE zajmuje się nie tylko usuwaniem awarii, ale również przeglądami i konserwacją pomp ciepła. Przeglądy pozwalają na wczesne wykrywanie ewentualnych problemów oraz utrzymanie systemu w optymalnym stanie. Pompy ciepła NIBE serwis naprawia profesjonalnie oraz w jak najkrótszym czasie, aby zapewnić użytkownikom szybkie przywrócenie działania swojego systemu grzewczego i ciepłej wody użytkowej. Dodatkowo Serwis NIBE oferuje także usługi związane z aktualizacją oprogramowania oraz diagnostyką układu grzewczego. Testy komputerowe z odczytaniem błędów DTC są jednym z narzędzi wykorzystywanych przez serwisantów do kompleksowej oceny działania urządzeń. NIBE BIAWAR serwis kładzie nacisk na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że ich pompa ciepła jest obsługiwana przez wykwalifikowany zespół, który doskonale zna specyfikę i wymagania urządzeń NIBE-BIAWAR. To gwarantuje nie tylko efektywną naprawę i utrzymanie systemu w najlepszym stanie, ale także spokój i pewność, że ogrzewanie ich domu jest w rękach profesjonalistów.

Serwis pomp Nibe kontakt

Osoby, które poszukują kontaktu z obsługą serwisu pomp firmy NIBE, mogą to zrobić w wygodny sposób poprzez kilka dostępnych środków komunikacji. Przede wszystkim istnieje możliwość skontaktowania się telefonicznie, wystarczy wybrać numer +48 85 66 28 441. To szybki i bezpośredni sposób na uzyskanie informacji oraz konsultację z ekspertami w zakresie serwisu pomp NIBE. Alternatywnie, osoby zainteresowane mogą przesłać wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected]. To bardziej komfortowy sposób kontaktu dla tych, którzy preferują komunikację elektroniczną. Poprzez maila można przekazać wszelkie pytania, zapytania czy opisać problem, na który potrzebna jest pomoc specjalistów z serwisu pomp NIBE.

Dzięki różnym dostępnym środkom komunikacji serwis pomp NIBE stara się zapewnić klientom możliwość szybkiego i efektywnego kontaktu. To istotne, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i potrzeby związane z urządzeniami oraz usługami serwisowymi firmy NIBE. Profesjonalna i kompetentna obsługa klienta to priorytet, który pozwala zapewnić zadowolenie i pewność klientów korzystających z urządzeń tej marki.

Serwis Pomp NIBE telefon: +48 85 66 28 441
Adres e-mail: [email protected]

Jak zgłosić naprawę w NIBE BIAWAR serwis?

Aby zgłosić naprawę urządzenia do serwisu NIBE-BIAWAR, klient może skorzystać z wygodnej i prostszej metody online, dostępnej na oficjalnej stronie internetowej serwisu. Istnieje specjalnie przygotowany formularz zgłoszeniowy, który pozwala szybko i sprawnie zgłosić usterkę oraz potrzebę naprawy pompy ciepła. W formularzu zgłoszeniowym użytkownik powinien podać kilka istotnych informacji. Przede wszystkim należy wskazać typ urządzenia, do którego dotyczy naprawa, a także numer seryjny urządzenia. Numer seryjny można znaleźć na tabliczce znamionowej urządzenia. Kolejnym krokiem jest podanie swojego imienia i nazwiska oraz dokładnego adresu montażu pompy ciepła. To niezbędne dane kontaktowe, które umożliwią serwisantowi skontaktowanie się z klientem w celu ustalenia terminu naprawy oraz szczegółów związanych z urządzeniem. Formularz zgłoszeniowy wymaga również podania adresu e-mail oraz numeru telefonu kontaktowego. Te dane pozwalają serwisowi na przesłanie potwierdzenia zgłoszenia oraz umożliwiają kontakt w sprawie naprawy. Ostatnim ważnym elementem formularza jest opis usterki, którą klient zauważył w urządzeniu. Szczegółowy opis problemu jest istotny, ponieważ pozwala serwisantowi zidentyfikować usterkę i odpowiednio się do niej przygotować.

Im bardziej precyzyjny jest opis, tym łatwiejsze jest zdiagnozowanie problemu i szybsza naprawa. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego warto go jeszcze raz przejrzeć i upewnić się, że wszystkie informacje są poprawne. Następnie należy potwierdzić zgłoszenie, klikając odpowiedni przycisk na formularzu. Zgłoszenie naprawy za pomocą formularza zgłoszeniowego na oficjalnej stronie internetowej serwisu NIBE-BIAWAR to szybki, wygodny i skuteczny sposób na uzyskanie pomocy w przypadku usterki urządzenia. Serwisant skontaktuje się z klientem w celu ustalenia terminu naprawy oraz szczegółów dotyczących naprawianego urządzenia. Dzięki tej formie zgłaszania naprawy, proces staje się prosty i przejrzysty, co pozwala szybko przywrócić sprawną działalność pompie ciepła i cieszyć się komfortem korzystania z urządzenia.

Wyszukiwarka punktów serwisowych NIBE

Na oficjalnej stronie internetowej miejsca, jakim jest Serwis Pomp Ciepła NIBE dostępna jest bardzo przydatna i wygodna funkcja, jaką jest wyszukiwarka punktów serwisowych NIBE. Ta narzędzie umożliwia użytkownikom łatwe i szybkie znalezienie najbliższego punktu serwisowego NIBE w ich okolicy. Jest to niezwykle pomocne, zwłaszcza w przypadku konieczności naprawy, konserwacji lub serwisowania urządzenia. Korzystanie z wyszukiwarki punktów serwisowych NIBE jest niezwykle proste i intuicyjne. Wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową serwisu NIBE-BIAWAR i znaleźć zakładkę lub sekcję poświęconą serwisowi. Tam można natrafić na opcję “Wyszukiwarka punktów serwisowych” lub podobną nazwę. Po wybraniu tej opcji użytkownik zostanie poproszony o wpisanie swojego aktualnego miejsca zamieszkania lub adresu. Wyszukiwarka punktów serwisowych NIBE działa na zasadzie geolokalizacji lub na podstawie wprowadzonego adresu.

Po wprowadzeniu tych danych użytkownik otrzyma listę najbliższych punktów serwisowych NIBE w danej okolicy. Lista będzie zawierała informacje kontaktowe, adresy oraz godziny otwarcia tych punktów. To pozwala klientom na wybór najdogodniejszego i najbliższego punktu serwisowego. Korzystanie z tej funkcji jest szczególnie przydatne w przypadku pilnych napraw lub konserwacji urządzeń NIBE. Dzięki wyszukiwarce użytkownicy nie muszą daleko szukać profesjonalnej pomocy w przypadku awarii pomp ciepła, bojlerów czy innych urządzeń firmy NIBE. To również pozwala na zaoszczędzenie czasu i uniknięcie długich oczekiwaniach na naprawę. Wyszukiwarka punktów serwisowych NIBE to narzędzie, które znacznie ułatwia życie klientom, zapewniając dostęp do sprawdzonych i autoryzowanych serwisów w ich najbliższym otoczeniu. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się sprawnym i profesjonalnym wsparciem technicznym w przypadku problemów z urządzeniami NIBE.

Adres: 

Dane kontaktowe: 

NIBE serwis
+48 85 66 28 441

Oddziały

Brak wyników

Ocena serwisu

1,0
1,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 2 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby100%

Serwis gwarancyjny Pompy ciepła nibe

2024-06-20

Żenada.Instalator firma AVM ENGINEERING W-wa

Marek

Reklamacja – Brak serwisu wTrójmieście Firma Ares nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Brak odzewu na zgłaszane problmy.

2024-05-22

Dzień dobry,

Chciałabym podzielić się swoimi przykrymi doświadczeniami związanymi z instalacją pompy jak i serwisem .

Przed zakupem pompy Nibe F 1255 !6 Kw . Szukałam na Państwa stronie polecanych instalatorów jak i Serwisu w okolicy mojego obecnego miejsca zamieszkania.

Do instalacji i pomoc w zakupie wybrałam Pana Ryszarda Trzebiatowskiego firma Fux widniejącego na P. Stronie.

Niestety pan Ryszard Trzebiatowski nie dopełnił swoich obowiązków należycie po prostu nas oszukał. Po rozliczeniu należności za usługę przestał odbierać telefony , odpowiadać na maile itp.

Przy pierwszym serwisie wykonanym przez firmę Ares okazało się ,że instalacja wymaga naprawy.

Materiały użyte do instalacji okazały się bardzo słabej jakości . Dowiedziałam się że w najbliższym czasie powinnam to wymienić. Zamówiłam usługę wymiany ale jej nie otrzymałam . Pan twierdził, że mają bardzo dużo pracy i muszę poczekać. Tak czekałam do następnego przeglądu i niby z tych samych powodów sytuacja się powtórzyła nie ciekło więc Panowie tylko ponarzekali na Pana Trzebiatowskiego obiecali i znów nastała cisza. Przed samym weekendem majowym zauważyłam duży wyciek z instalacji i spadek ciśnienia do zera w jednym z zegarów. Udało mi się umówić usługę w dość szybkim czasie . Pan z serwisu nie bardzo wiedział co cieknie i dlaczego.

Nie zrobił nic oprócz ściągnięcia izolacji i zakręceniu jednego zaworka do glikolu.

Jeszcze tego samego dnia zaczęła się powódź. Mąż szybko założył z powrotem izolację i zobaczyliśmy, ze cieknie z 2 zaworów i kolanka.

Przeciek się zmniejszył po zabezpieczeniu stoją wiadra , leżą ręczniki a serwisu nie ma.

Zawiadomiłam właściciela firmy Ares obiecał, przyjazd w dniu wczorajszym . Niestety słowa nie dotrzymał bez powiadomienia.

Nawet nie wiem jak można w ten sposób prowadzić firmę serwisową nie mieści się to w żadnych kategoriach.

Chciałabym uzyskać odpowiedź od przedstawiciela Nibe Biawar czy warto inwestować duże pieniądze w pompę tak znanej marki jeżeli nie można uzyskać pomocy w razie jakichkolwiek usterek ?

Drugie nasuwające się pytanie czy Firma Nibe Biawar Polska bierze jakąkolwiek odpowiedzialność za informacje zamieszczane na swojej stronie .

Czy osoby z serwisu są szkolone i mają nieść pomoc w razie awarii ?

Wydaje mi się, że serwis nie polega chyba na przybiciu pieczątki…..

Zakupując pompę wykupiłam dodatkowe ubezpieczenie ale jaki to ma sens jeżeli nie mogę liczyć na serwis i pomoc producenta.

Jestem bardzo , bardzo rozczarowana tak niską jakością Usług Firmy NIbe Biawar Polska.

Mam nikłą nadzieję, że w jakiś sposób Firma podejmie odpowiednie działania .

Oczekuję wyjaśnień i pomocy w rozwiązaniu problemu z jakim przyszło mi się zmierzyć.

Anna Martensson

Dodaj opinie