Skip to content
Menu

Serwis Volvo

Volvo

Opis

Autoryzowany serwis Volvo

Stan techniczny i wartość samochodu to kwestie, na które szczególną uwagę zwraca uwagę Serwis Volvo. Dzięki regularnym przeglądom okresowym oferowanym przez autoryzowanych dealerów Volvo można utrzymać samochód w doskonałym stanie technicznym, co wpływa również na zachowanie jego wartości na jak najwyższym poziomie. W celu ułatwienia klientom planowania i kontrolowania kosztów Serwis Volvo oferuje opcję jednorazowej opłaty, która obejmuje koszty pierwszych trzech, czterech lub pięciu przeglądów na najbliższe lata. Dzięki temu rozwiązaniu klienci mogą uniknąć niespodziewanych wzrostów cen usług serwisowych i cieszyć się bezproblemową eksploatacją samochodu, praktycznie wolną od dodatkowych kosztów. Autoryzowany serwis Volvo dla samochodów, mających 4 lub więcej lat oferuje specjalne zniżki, na wybrane przez części do samochodu. Serwis centralny zajmuje przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych, natomiast wszystkie naprawy są realizowane przez autoryzowane serwisy Volvo, które są rozmieszczone na terenie całej Polski. Takie serwisy oprócz standardowych kontroli, przeglądów okresowych i napraw zajmuje się serwisowaniem klimatyzacji czy kontrolą akumulatora.

Serwis Volvo kontakt

Z serwis Volvo kontakt jest bardzo prosty. Możliwość kontaktu z serwisem Volvo jest zapewniona w celu umożliwienia klientom łatwego dostępu do profesjonalnej pomocy i obsługi. Numer telefonu dedykowany serwisowi Volvo pozwala bezpośrednią komunikację z doradcami serwisowymi, którzy są gotowi udzielić informacji, umówić na wizytę lub pomóc w rozwiązaniu problemów technicznych. Do serwisu Volvo można dodzwonić się, korzystając z numeru: +48 17 866 81 60.  Alternatywnie, formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej Volvo pozwala klientom wysłać wiadomość, podając swoje dane kontaktowe i opisując pytania lub potrzeby serwisowe. Adres e-mail: [email protected]  to kolejny sposób komunikacji, który umożliwia klientom wysłanie wiadomości bezpośrednio do serwisu Volvo. Ważne jest, by podać szczegóły związane z zapytaniem lub potrzebami serwisowymi, aby uzyskać kompletną i skuteczną odpowiedź. Dodatkowo strona internetowa Volvo oferuje obszerną sekcję serwisową, gdzie klienci mogą znaleźć informacje, poradniki, często zadawane pytania i inne przydatne materiały. W sprawie części i akcesoriów samochodowych również można się skontaktować z serwisem na indywidualny numer telefonu: +48 17 866 81 60. W sprawie serwis Volvo blacharsko- lakierniczy także można skontaktować się telefonicznie przez numer telefonu: +48 17 860 12 20.

Assistance Volvo

Volvo Assistance to niezastąpiona usługa dostępna dla właścicieli samochodów marki Volvo, która działa non-stop, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jednym z kluczowych atutów tego programu jest jego obszar działania, który rozciąga się na terenie całej Europy, zapewniając pomoc i wsparcie kierowcom w różnych zakątkach kontynentu.

Jednakże, ważne jest, aby pamiętać, że mimo obszernego zasięgu, Assistance Volvo nie jest dostępne na terenie niektórych krajów. Należą do nich Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Mołdawia, Rosja, Serbia oraz Ukraina. Dlatego, podróżując w tych regionach, warto być świadomym, że wsparcie Assistance Volvo może nie być dostępne, dlatego warto być przygotowanym do ewentualnych sytuacji awaryjnych lub problemów na drodze.

Mimo tych ograniczeń geograficznych, Assistance Volvo wciąż pozostaje nieocenionym partnerem podczas podróży w Europie, zapewniając pewność siebie i bezpieczeństwo kierowcom, którzy mogą liczyć na profesjonalną pomoc w przypadku sytuacji awaryjnych. To usługa, która podnosi standardy komfortu i bezpieczeństwa podczas podróży w samochodzie marki Volvo.

Telefon Asisstance Volvo: +48 662 300 300

Dzwoniąc pod numer +48 662 300 300 Assistance Volvo, można uzyskać dostęp do szerokiego zakresu usług, które zapewnia pełną opiekę i wsparcie w przypadku niespodziewanych sytuacji na drodze. Usługi Assistance Volvo to między innymi mobilny serwis Volvo. Profesjonalny serwisowy zespół Audi przybędzie na miejsce awarii, aby naprawić pojazd. Holowanie pojazdu również jest możliwe. Jeśli awaria jest na tyle poważna, że nie można jej naprawić na miejscu, Assistance Volvo zapewni holowanie samochodu do najbliższego autoryzowanego serwisu, aby został on fachowo naprawiony. Assistance Volvo dba o wygodę i bezpieczeństwo podróżujących. Jeśli sytuacja na drodze jest krytyczna, można liczyć na organizację transportu powrotnego do wybranego miejsca. Może to być podróż pociągiem, taksówką, wynajętym pojazdem lub nawet samolotem – wszystko zależy od potrzeb i okoliczności.

Dzięki Assistance Volvo można mieć pewność, że niezależnie od tego, gdzie i kiedy pojawi się problem z samochodem, pomoc będzie dostępna i dostosowana do potrzeb. To usługa, która podnosi standardy bezpieczeństwa i komfortu podczas podróży, sprawiając, że możesz cieszyć się spokojem na drodze.

Serwis Volvo cennik

Cennik usług serwisowych w serwisie Volvo jest dostępny na oficjalnej stronie internetowej marki Volvo. Na tej stronie można znaleźć pełne zestawienie specjalnych cen brutto, regularnych cen brutto oraz najniższych cen w ciągu ostatnich 30 dni. Dzięki publikowanemu cennikowi klienci Volvo mają możliwość zapoznania się z różnymi usługami serwisowymi oferowanymi przez autoryzowane serwisy Volvo oraz z przypisanymi im cenami. Zestawienie cen w cennik serwis Volvo zawiera informacje o specjalnych ofertach, promocjach oraz o standardowych stawkach za konkretne usługi serwisowe. Ważną informacją dla klientów jest również podawanie najniższych cen w ciągu ostatnich 30 dni. Dzięki temu można śledzić ewentualne zmiany cen usług serwisowych i być na bieżąco z aktualnymi ofertami. To zapewnia przejrzystość i uczciwość wobec klientów Volvo, dając im pewność, że uzyskują informacje na temat aktualnych cen i mogą podjąć świadomą decyzję dotyczącą serwisu swojego samochodu.

Adres: 

Dane kontaktowe: 

Volvo

Oddziały

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie