Skip to content
Menu

BISerwis

BISerwis
Bernarda Milskiego 1,
80-809
Gdańsk

Opis

Firma BISerwis to renomowany serwis telefonów komórkowych, który oferuje profesjonalne usługi naprawy i serwisu dla klientów indywidualnych oraz firm. Zatrudniając wykwalifikowany personel, firma zapewnia wysoką jakość świadczonych usług.

Indywidualne podejście do każdej sytuacji oraz rzetelność to wartości, które kierują działaniem BISerwisu, co przyczynia się do budowy długoterminowych relacji opartych na zaufaniu z klientami. Nie tylko osoby prywatne, ale także lokalne serwisy i firmy korzystają z usług serwisowych BISerwisu.

W ofercie BISerwisu znajduje się szeroki wybór modeli telefonów komórkowych dostępnych do sprzedaży. Ponadto, firma specjalizuje się w naprawie różnorodnych urządzeń elektronicznych, takich jak tablety, nawigacje, palmtopy, elektronika użytkowa i przemysłowa, telewizory i monitory LCD, sprzęt RTV, zasilacze oraz CB radia.

BISerwis świadczy kompleksowe usługi naprawy, obejmujące między innymi usuwanie simlocka, aktualizację oprogramowania w telefonach, nawigacjach i tabletach, a także naprawę wszelkich uszkodzeń mechanicznych i elektronicznych.

Adres: 

BISerwis
Bernarda Milskiego 1
Gdańsk
80-809

Dane kontaktowe: 

BISerwis
885900595

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie