Skip to content
Menu

Alex Warsztat Wrocław

Alex Warsztat
Buforowa 2,
52-131
Wrocław

Opis

Alex Warsztat to ceniony serwis samochodowy, który od lat zapewnia kompleksową obsługę pojazdów dla swoich klientów. Zespół doświadczonych mechaników i techników, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, gwarantuje wysoką jakość usług oraz pełne zadowolenie klientów.

W ofercie Alex Warsztat znajduje się szeroki zakres usług elektromechaniki, obejmujący m.in. wymianę alternatora, świec żarowych oraz inne naprawy związane z elektrycznością i mechaniką pojazdową. Specjaliści serwisu podejmują się także kompleksowej mechaniki samochodowej, obejmującej naprawy układu hamulcowego, wymianę szczęk hamulcowych, cylinderków, a także szeroki zakres napraw związanych z zawieszeniem, układem kierowniczym, układem napędowym, silnikiem, sprzęgłem, tłumikami oraz układem wydechowym.

Dodatkowo Alex Warsztat oferuje usługi wulkanizacji oraz diagnozy i przeglądy pojazdów, co pozwala na kompleksową obsługę pojazdu w jednym miejscu. Serwis samochodowy jest zaangażowany w wykonywanie zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych napraw, zawsze dbając o zadowolenie i bezpieczeństwo klientów.

Dużym atutem warsztatu jest transparentność w cenach, gdzie do każdej usługi dodana jest cena, co pozwala klientom na klarowne zrozumienie kosztów. Alex Warsztat jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 18:00, zapewniając klientom dostęp do profesjonalnej obsługi w dogodnym dla nich czasie.

Adres: 

Alex Warsztat
Buforowa 2
Wrocław
52-131

Dane kontaktowe: 

Alex Warsztat
884 234 141

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie