Skip to content
Menu

VeloLublin

VeloLublin
Jutrzenki 2A,
20-400
Lublin

Opis

VeloLublin to renomowany serwis rowerowy, który oferuje kompleksową obsługę i profesjonalną opiekę nad każdym rowerem. Serwis skupia się na detalicznej analizie różnych elementów roweru, zapewniając kompletną diagnozę i konserwację.

Specjaliści z VeloLublin dokładnie sprawdzają stan bieżnika i gumy, dbając o eliminację wszelkich pęknięć i rozdarć oraz zapewniając poprawne ułożenie opony na obręczy.

W zakresie napędu, serwis przeprowadza szczegółową kontrolę zużycia łańcucha, korby, zębatek oraz sprawdza długość i naciąg łańcucha. Dodatkowo, dokonuje oceny luźności suportu, płynności pracy oraz stanu osi pedałów.

Przerzutki są poddane analizie geometrii haka i przerzutek, kontroli luźności, poprawności poprowadzenia łańcucha oraz zakresów ich pracy. Sterowanie przerzutek jest również dokładnie sprawdzane, włączając w to poprawność poprowadzenia pancerzy na ramie oraz stan linki.

Serwis dokładnie analizuje także stan hamulców, kontrolując sterowanie, stan gumki, fajki hamulcowej oraz zużycie klocków i tarcz hamulcowych.

Dodatkowo, VeloLublin sprawdza kompletność podzespołów, ergonomiczną pozycję siodła, kierownicy i manetek oraz wykonuje diagnostykę ramy pod kątem widocznych uszkodzeń mechanicznych.

Klienci mogą być pewni, że w VeloLublin ich rower zostanie gruntownie zbadany i przygotowany do długotrwałego i bezpiecznego użytkowania.

Adres: 

VeloLublin
Jutrzenki 2A
Lublin
20-400

Dane kontaktowe: 

VeloLublin
511604504

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie