Skip to content
Menu

Bike Place

Bike Place
Generała Mariusza Zaruskiego 11/7,
81-577
Gdynia

Opis

Bike Place to renomowany serwis rowerowy, który oferuje kompleksową gamę usług naprawczych i konserwacyjnych dla rowerów. Wśród nich znajduje się demontaż wszystkich komponentów, czyszczenie oraz ponowny montaż z użyciem smarów i past montażowych premium, co zapewnia nie tylko sprawność, ale także trwałość i ochronę dla rowerów.

Serwis Bike Place specjalizuje się również w regulacji przerzutek oraz hamulców, centrowaniu kół, smarowaniu napędu oraz kontroli połączeń za pomocą klucza dynamometrycznego. Dodatkowo, oferuje kasowanie luzów, czyszczenie roweru oraz ultradźwiękowe czyszczenie napędu, co gwarantuje optymalne działanie i dłuższą żywotność części.

Usługi świadczone są w wygodnych godzinach, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00–19:00 oraz w soboty od 10:00 do 15:00. Serwis Bike Place zapewnia również wymianę drobnych elementów, takich jak linki czy pancerze, kontrolę techniczną wszystkich pozostałych elementów, serwis piast oraz weryfikację zużycia łożysk, czyszczenie i smarowanie suportu lub weryfikację zużycia łożysk typu cartridge oraz kontrolę ustawień zawieszenia.

Adres: 

Bike Place
Generała Mariusza Zaruskiego 11/7
Gdynia
81-577

Dane kontaktowe: 

Bike Place
538391181

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie