Skip to content
Menu

u Igora

u Igora
Leona Droszyńskiego 15,
80-381
Gdańsk

Opis

Serwis u Igora to miejsce, gdzie pasja do rowerów łączy się z profesjonalizmem i dbałością o każdy detal. Oferuje szeroki zakres usług, w tym regulację przerzutek, hamulców oraz smarowanie łańcucha. Przywiązując szczególną uwagę do sprawdzenia połączeń śrubowych, pompowania kół oraz konserwacji goleni amortyzatora, serwis zapewnia kompleksową obsługę, dbając o bezpieczeństwo i wydajność rowerów klientów.

Głównym zajęciem serwisu jest profesjonalny serwis rowerów, obsługiwany przez duży, przestronny serwis wyposażony w wysokiej jakości narzędzia. Serwis u Igora z powodzeniem naprawia setki rowerów w każdym sezonie, nieustannie rozwijając wiedzę i dostosowując się do zmieniających się potrzeb rynku.

Dla klientów serwis stara się zapewnić profesjonalną obsługę od momentu ich wejścia do serwisu lub telefonu z zapytaniem. Nieustannie doskonalą umiejętności w dziedzinie napraw rowerów oraz poszerzają zakres usług.

Każdy rower zostawiony w rękach serwisu jest traktowany z najwyższą starannością. Dodatkowo, posiadają ubezpieczenie od ewentualnych uszkodzeń powierzonego sprzętu, co daje klientom dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Dlatego też, nawet najbardziej wartościowe rowery są mile widziane.

Adres: 

u Igora
Leona Droszyńskiego 15
Gdańsk
80-381

Dane kontaktowe: 

u Igora
503904630

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie