Skip to content
Menu

Zwolak Serwis Wrocław

Zwolak Serwis – opony, felgi, mobilny serwis
Góralska 11,
53-610
Wrocław

Opis

Firma ZWOLAK Serwis, od początku lat dziewięćdziesiątych, zajmuje się sprzedażą opon i felg oraz świadczy usługi wulkanizacyjne. Specjalizując się w kompleksowej obsłudze ogumienia, firma oferuje "Pogotowie wulkanizacyjne" na terenie Wrocławia, zapewniając szybką pomoc w przypadku nagłych sytuacji drogowych.

W ramach swojej działalności ZWOLAK Serwis wykonuje naprawy ogumienia w nietypowych rozmiarach oraz sezonowe przekładki opon. Firma również przyjmuje opony do utylizacji, dokonuje wymiany zaworu, uchwytu, korpusu, przedłużki, a także zajmuje się uszczelnianiem tarczy koła oraz wyważaniem komputerowym opon. Dodatkowo, oferuje usługi nacinania, pogłębiania bieżnika oraz wymiany ochraniaczy i uszczelniaczy.

Serwis ZWOLAK specjalizuje się także w obsłudze systemu TPMS – czujników ciśnienia, oferując kompleksową obsługę, która obejmuje wymianę, naprawę, regenerację, aktywację i klonowanie czujników.

Oprócz serwisu opon, firma świadczy również kompleksową mechanikę samochodową. Serwis jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00 oraz w soboty od 8:00 do 14:00. Dzięki wysokiej jakości usług i profesjonalnemu podejściu do klienta, firma ZWOLAK Serwis zdobyła zaufanie i uznanie wśród szerokiej grupy użytkowników pojazdów.

Adres: 

Zwolak Serwis – opony, felgi, mobilny serwis
Góralska 11
Wrocław
53-610

Dane kontaktowe: 

Zwolak Serwis - opony, felgi, mobilny serwis
665 069 106

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie