Skip to content
Menu

Jędruch Witold Serwis opon

Jędruch Witold Serwis opon Wulkanizacja Stalowa Wola
Piaskowa 4,
37-450
Stalowa Wola

Opis

Jędruch Witold Serwis opon Wulkanizacja to renomowane przedsiębiorstwo zajmujące się kompleksową obsługą w zakresie konserwacji i naprawy opon oraz felg. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i firma oferuje szeroki zakres usług, obejmujących wymianę opon, wyważanie kół samochodowych i motocyklowych, a także wyważanie felg nieprzelotowych znanych marek jak Citroën czy Peugeot.

Dodatkowo, Jędruch Witold Serwis opon Wulkanizacja świadczy usługi takie jak pompowanie azotem, szorstkowanie opon celem wyrównania bieżnika oraz wymiana oleju. W obszarze naprawy felg, firma specjalizuje się w profesjonalnym prostowaniu zarówno stalowych, jak i aluminiowych felg. Ponadto, oferuje montaż i serwis elementów takich jak śruby i zabezpieczenia do kół, pierścienie centrujące oraz dętki.

W latach 1996-1998 zakład został rozbudowany i odnowiony pod kierownictwem obecnego właściciela. Wprowadzenie serwisu klimatyzacji samochodowej stanowiło kolejny krok w dostosowaniu się do potrzeb klientów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy, firma zapewnia usługi na wysokim poziomie oraz fachowe doradztwo w sprawie doboru opon. Serwis jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.

Adres: 

Jędruch Witold Serwis opon Wulkanizacja Stalowa Wola
Piaskowa 4
Stalowa Wola
37-450

Dane kontaktowe: 

Jędruch Witold Serwis opon Wulkanizacja Stalowa Wola
15 842 56 84

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie