Skip to content
Menu

MotoStrefa Opony Wulkanizacja Olsztyn

MotoStrefa Opony Wulkanizacja
aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 93B,
10-449
Olsztyn

Opis

MotoStrefa to miejsce, gdzie kompleksowa obsługa w zakresie opon, wulkanizacji i mechaniki staje się rzeczywistością. Zespół MotoStrefa nie tylko oferuje szeroki zakres usług w dziedzinie naprawy opon i felg, ale również zapewnia sprzedaż nowych i używanych ogumień. Wiedząc, że bezpieczeństwo na drodze jest priorytetem, MotoStrefa skupia się nie tylko na jakości opon, ale także na dokładnej geometrii kół i zbieżności.

Serwis MotoStrefa oferuje kompleksową obsługę wulkanizacyjną, obejmującą naprawę, montaż i demontaż opon, a także wyważanie kół, niezależnie od rodzaju felg – stalowych, aluminiowych lub bezotworowych, takich jak Citroën czy Peugeot. Zespół specjalistów obsługuje opony różnych typów pojazdów, od samochodów osobowych po ciężarowe, rolnicze i przemysłowe. Dodatkowo, MotoStrefa oferuje usługi pompowania kół azotem, pogłębiania bieżnika opon ciężarowych oraz naprawy sprzętu turystycznego, jak materace czy pontony.

MotoStrefa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, czyniąc bezpieczeństwo i komfort jazdy priorytetem. Otwarte od godziny 8:00 do 17:00 w dni robocze oraz w soboty od 8:00 do 14:00, serwis MotoStrefa zapewnia wygodne godziny otwarcia, aby sprostać potrzebom swoich klientów.

Adres: 

MotoStrefa Opony Wulkanizacja
aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 93B
Olsztyn
10-449

Dane kontaktowe: 

MotoStrefa Opony Wulkanizacja
895 334 021

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie