Skip to content
Menu

Mazur Serwis

Mazur Serwis
Wodzisławska 79A,
44-325
Mszana

Opis

Mazur Serwis, z siedzibą przy ul. Wodzisławska 79A w Mszanie, jest renomowanym punktem serwisowym specjalizującym się w naprawach i przeglądach urządzeń zakupionych w firmie Mazur, a także szerokiej gamie elektronarzędzi i urządzeń spalinowych renomowanych marek takich jak BOSCH, MAKITA, FESTOOL, PROTOOL, MILWAUKEE, AEG, METABO w dziedzinie elektronarzędzi oraz MTD, OLEO-MAC, AL-KO, HONDA, ECHO, SHINDAIWA, STIGA, KAWASAKI, GRASS, CUB CADET w przypadku urządzeń spalinowych. Dodatkowo, serwis oferuje profesjonalne usługi związane z silnikami spalinowymi marek HONDA i BRIGGS&STRATTON.

Oferta Mazur Serwisu obejmuje sprzedaż części zamiennych do wiodących marek elektronarzędzi, urządzeń ogrodowych oraz maszyn budowlanych. Klienci mogą również liczyć na serwisowanie gwarancyjne i pogwarancyjne z wykorzystaniem oryginalnych części, co zapewnia najwyższą jakość usług. Ponadto, firma oferuje wypożyczalnię urządzeń, regenerację akumulatorów oraz ostrzenie noży i łańcuchów, co czyni ją kompleksowym punktem obsługi dla każdego profesjonalisty i amatora majsterkowania.

Wykwalifikowany personel serwisu gwarantuje niezawodną i szybką naprawę uszkodzonych narzędzi, dzięki autoryzacjom producentów do napraw gwarancyjnych, bezpośredniemu dostępowi do oryginalnych części oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży. Mazur Serwis stawia na szybkość działania i minimalizację biurokracji, co zapewnia, że reklamowane elektronarzędzia wracają do właścicieli w jak najkrótszym możliwym czasie.

Adres: 

Mazur Serwis
Wodzisławska 79A
Mszana
44-325

Dane kontaktowe: 

Mazur Serwis
32 47 54 908

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie