Skip to content
Menu

Global Elite klimatyzacja i chłodnictwo

Global Elite
Modra 54,
71-220
Szczecin

Opis

Global Elite Szczecin, z siedzibą przy ul. Modra 54, oferuje kompleksowe usługi z zakresu montażu i serwisu instalacji klimatyzacyjnych dla domów i biznesów. Firma zapewnia pełen kosztorys i wycenę planowanej inwestycji, montaż, uruchomienie oraz wszystkie niezbędne pomiary. W ofercie znajdują się również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz cykliczne przeglądy instalacji. Global Elite Szczecin specjalizuje się w doradztwie technicznym, projektowaniu oraz montażu instalacji klimatyzacyjnych.

Serwis chłodnictwa Szczecin – Global Elite Szczecin oferuje także usługi w zakresie instalacji kurtyn powietrznych oraz kompleksowego chłodnictwa dla biznesu. Firma wykonuje instalacje komór chłodniczych i mroźniczych oraz serwis urządzeń chłodniczych. Dzięki wysokiej jakości agregatom i podzespołom, a także kompleksowemu wyposażeniu, większość usterek naprawiana jest na miejscu.

Kontakt z Global Elite Szczecin możliwy jest telefonicznie pod numerem +48 515 898 289 lub mailowo na adres [email protected]. Firma zapewnia profesjonalne podejście i wysoką jakość usług w zakresie klimatyzacji i chłodnictwa.

Adres: 

Global Elite
Modra 54
Szczecin
71-220

Dane kontaktowe: 

Global Elite
+48 515 898 289

Ocena serwisu

0,0
0,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 recenzji)
Doskonały0%
Bardzo dobry0%
Przeciętny0%
Słaby0%
Bardzo słaby0%

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. Bądź pierwszą osobą, która je napisze.

Dodaj opinie